Podle respondentů v projektu Umačkáni dětmi musí být dobrovolník pracující s dětmi především hodný, trpělivý a přátelský.

Pro Rock XIII. ročník

ProRock 2012 zná své vítěze

V neděli 9.12.2012 proběhlo v pražském klubu Exit-Us Chmelnice finále v pořadí již 13.ročníku ProRocku (soutěžní přehlídka autorské a interpretační tvorby mladých hudebních skupin, orientovaných na rock a příbuzné žánry v rámci Pionýrského Sedmikvítku).

Letos se přihlásilo pouze 13 kapel, takže nakonec bylo vybráno pouze 5 finalistů:
Czech it! (Benešov)
Druhá identita (Hradec Králové)
On The Way (Bruntál)
The Osels (Plzeň)
Werner von Braun (Tábor)
Protože finalistů bylo méně než obvykle, měly všechny kapely celou hodinu na to, aby předvedly, co umí.

Porota ve složení:
Tomáš Dvořák – moderátor, spolupořadatel festivalu Majales, Dj karaoke
Kečup – frontman kapely The Fialky, redaktor na portálu Kids and Heroes
Radek – frontman kapely Nežfaleš, redaktor portálu Kids and Heroes
to tak neměla vůbec jednoduché, ale nakonec se vzácně shodla.

A jak to celé dopadlo ?

1. místo – The Osels
2. místo – Druhá identita
3. místo – On The Way

Autorská píseň – Werner von Braun (The day & night)
Osobnost letošního ročníku – Rút Škvorová – Czech it! (baskytara, housle, zpěv)

Protože letos bylo finále v neděli, nekonala se žádná afterpárty, a tak kolem devatenácté hodiny večerní bylo v klubu již jen pár rockerů, kteří ovšem zřejmě nevstávali ráno do školy či do práce 🙂
Závěrem bych ještě rád poděkoval všem organizátorům, a i když letos nebylo tolik práce jako obvykle, přesto by se to bez vás neobešlo.
Fotky z akce