Víte, že?

Pokud ve vašem okolí není pionýrský oddíl, můžete ho založit i sami. Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme - volejte 234 621 299 nebo pište na adresu pionyr@pionyr.cz.

Výtvarná a rukodělná činnost – republikové finále 2017/2018

Výsledková listina

Obor: Dvojrozměrné práce

Kategorie A – děti narozené 2011 a mladší
1. místo Martin Sieklik MŠ Míškovice
2. místo Viktorie Frňková
Tamara Galatíková
Václav Závora
PS Kopřivnice
PS Zdounky
MŠ Míškovice
3. místo Michaela Brázdilová MŠ Míškovice
Kategorie B – děti narozené 2009 – 2010
1. místo Eliška Burešová
Petr Frýbort
Daniela Blumensteinová
ZŠ Zdounky
TYMY
PS Brodek
2. místo Viktorie Urbanová
Igor Malík
Kevin Buričan
ZŠ Zdounky
PS Brodek
ZŠ Sazovice
Kategorie C – děti narozené 2006 – 2008
1. místo Adéla Vaculová ZŠ Sazovice
2. místo Gabriela Pešková Tuláci Klatovy
3. místo Lukáš Přibyl
Adam Vals
Štěpán Kořínek
Petr Jáchym
ZŠ Sazovice
ZŠ Rymice
ZŠ Zdounky
PS Čestice-Podlesáci
Kategorie D – děti narozené 2003 – 2005
1. místo Dominik Vychodil PS Brodek
2. místo Klára Kochová PS Brodek
3. místo Nela Šturmová
David Vastl
PS Brodek
PS Čestice-Podlesáci
Kategorie E – mládež narozená 1999 – 2002
1. místo Anna Vaňková PS Brodek
2. místo Veronika Peřinová PS Brodek
3. místo Natálie Hrušková PS Kopřivnice

 

Obor: Společné práce

 

1. místo Stopa 2 PS Kroměříž
2. místo ZOO PS Dobřany Plzeň
3. místo Řepa PS Tuláci Klatovy

 

Obor: Keramika

Kategorie A – děti narozené 2011 a mladší
1. místo Samuel Hluchý + Veronika Sovadinová
Lukáš Liška
TYMY (MŠ Přílepy)
TYMY
2. místo Václav Zavoral TYMY
3. místo Hynek Odstrčilík
Marie Kojecká
TYMY (MŠ Přílepy)
TYMY
Kategorie B – děti narozené 2009 – 2010
1. místo Eva Charvátová TYMY
2. místo Petr Frýbort
Michaela Dlabajová
TYMY
TYMY (2. ZŠ Holešov)
3. místo Karolína Solařová
Marika Regentíková
Markéta Matoušková
TYMY
TYMY (ZŠ Martinice)
PS Brodek
Kategorie C – děti narozené 2006 – 2008
1. místo Sabina Drábková
Hana Fryčová
Karolína Vránová
TYMY
PS Brodek
PS Brodek
2. místo Matěj Hlaváč PS Brodek
3. místo Tereza Daňková + Pavlína Kutrová
Nikola Láníková
TYMY (ZŠ Mysločovice)
PS Brodek
Kategorie D + E – děti narozené 1999 – 2005
1. místo Marie Smolková PS Brodek
2. místo Lucie Hejdušková PS Brodek
3. místo Veronika Ridzáková PS Kopřivnice
Cena umělecké poroty: Markéta Topičová – TYMY

 

Obor: Trojrozměrné práce

Kategorie A – děti narozené 2011 a mladší
1. místo Šarlota Bršlicová PS Nepomuk
Kategorie B – děti narozené 2009 – 2010
1. místo L. Charvátová + B. Kubů PO Rondel – Praha
2. místo Pavel Micha PS Brodek
Kategorie C – děti narozené 2006 – 2008
1. místo Natálie Zralá
Týna Dvořáková
PS Nepomuk
PS Nepomuk
2. místo Alena Černá PS Nepomuk
Kategorie D – děti narozené 2003 – 2005
1. místo Eliška Týmcová PS Nepomuk
2. místo Anna Brátelová + Aneta Přikrylová
Eliška Bolfová
PS Brodek
PS Zborovice
3. místo Zbyněk Hanák
Eliška Větrovcová
PS Brodek
PS Nepomuk
Kategorie E – mládež narozená 1999 – 2002
1. místo Jana Sládková PS Trojlístek Plzeň

 

Soutěž technických dovedností – RF 2017/2018

Obor: Technická část

1. místo Robot PO RONDEL