Víte, že?

Naše výroční zprávy za roky 2011 a 2012 se dostaly mezi 50 nejúspěšnějších v žebříčku CZECH TOP 100.

Výsledky před rokem 2013

Kategorie místo Soutěžící
JA 1. místo Irena Petříková – Mohelnice
2. místo Vít Štaigl – Mohelnice
2. místo Andrea Bělíková – Jablonec
JB 1. místo Kristýna Nídlová – Protivín
2. místo Kateřina Bošková – Kapsova Lhota
3. místo Barča Černá – Žebrák
JC 1. místo Jampet – Plzeň
2. místo Formát A6 – Hrůtov/Češňovice
3. místo Duo Bogatrit – Plzeň
JP 1. místo Vendulka Salabová – Jablonec nad Nisou
2. místo Eliška Rydrychová – Žebrák
3. místo Martin Hořejš – Žebrák
3. místo Žaneta Součková – Malonty
SA 1. místo Jen tak – Plzeň
2. místo Nautica – Jablonec n/Nisou
3. místo Vodníci – Mohelnice
SB 1. místo Věndy – Litomyšl
2. místo KaBáJa – Liberec, Jablonec
3. místo V rozkladu – Praha, Žebrák
SP 1. místo Rak II – Kaplice
2. místo Sedmikrásky – Benešov n/Černou
3. místo neuděleno
 
Autorská Porta Melodie Lucie Karásková za píseň Spolčena s ďáblem
Dětská Porta Andrea Bělíková za píseň Les
  Kristýna Nídlová za píseň Ráj
  skupina K.A.P. za píseň Zvířecí ráj
Zlatá Porta   Radomír KOLÁŘ
Osobnost Dětské Porty   Jana Věnečková
uznání poroty   Katka Keplová: za hru na housle
Kategorie místo Soutěžící
JA 1. místo Andrea Bělíková – Jablonec nad Nisou
2. místo Jana Hejdová a Daniel Šváb – Kladno
2. místo Kristýna Vášová – Loket nad Ohří
3. místo neuděleno
JB 1. místo Jana Věnečková – Litomyšl
2. místo Kateřina Rousová – Řišuty
3. místo Barbora Černá – Žebrák
JO 1. místo Romana Jarolímková – Zákupy
1. místo Quaoar – Praha
2. a 3. místo neuděleno
JP 1. místo Markéta Míchalová – Mohelnice
2. místo Eliška Rydrychová – Žebrák
3. místo neuděleno
SA 1. místo Jen Tak – Plzeň
2. místo Nautica – Jablonec nad Nisou
3. místo Alibabky – Orava
SB 1. místo Kabája – Česká Lípa
2. místo Pivní bedýnky – Český Krumlov
3. místo Věndy – Litomyšl
SO 1. místo Myšmaš – Plzeň
2. místo NVHÚ Mára & Křoví – Česká Lípa
3. místo neuděleno
SP 1. místo Šmidlátka – Pardubice
2. místo No. 8 – Děčín
3. místo Ondřej Hyneš – Most
3. místo RaK – Kaplice
Autorská Porta   Andrea Bělíková za písničku O červíkovi
  Zuzana a Klára Vytisková za píseň Antikvariátní
Zlatá Porta   skupina Šmidlátka
zvláštní uznání   Kateřina Kozáková – za instrumentální výkon na zobcovou flétnu

zvláštní

uznání poroty

  Porota děkuje za vynikající pedagogickou práci Ivě Dostálové, Zuzaně Kmoníčkové a Michalu Doubkovi (skupina Šmidlátka) a Janě Štrbové (skupina No. 8)
Divácká porta Pátek trio „Jen Tak“ – Plzeň
Sobota skupina „Třeťáci“ – Spálené Poříčí
Kategorie místo Soutěžící
JA 1. místo Jiří Samek – Jablonec nad Nisou
2. místo Vít Štajgl – Mohelnice
3. místo Markéta Kozáková – Kájov
ocenění poroty Jakub Lukáč – Český Krumlov – za hru na hudební nástroj
JB 1. místo Kateřina Rousová – Řišuty
2. místo Markéta Míchalová – Mohelnice
3. místo Eva a Petra Andělovy – Děčín
3. místo Jana Věnečková – Litomyšl
JC 1. místo Jana Furchová – Velké Němčice
2. místo Nikdo jinej na nás nezbyl – Plzeň
3. místo Adéla Radimcová – Chomutov
ocenění poroty Klára Vytisková – za hru na hudební nástroj
JO 1. místo Duo JAMPET – Plzeň
2. místo Romana Jarolímková – Zákupy
3. místo QUAOAR – Praha
JP 1. místo Vojtěch Kříž – Brno
2. místo Iveta Jankovcová – Březová
3. místo neuděleno
SA 1. místo Jen Tak – Plzeň
2. místo Dárečci – Velké Bílovice
3. místo Veverky – Polička
SB 1. místo Kabája – Česká Lípa
2. místo Pražec – Žebrák, Praha
3. místo Věndy – Litomyšl
SO 1. místo Blue Part – Teplice
2. místo Memento – Sušice
3. místo neuděleno
SP 1. místo No 9 – Děčín
2. místo Country Friends – Rouchovany
2. místo Ondřej Hyneš – Most
3. místo neuděleno

zvláštní

ocenění poroty

 

skupina FRIENDS – Nepomuk – za instrumentální výkon

s přihlédnutím  k výkonům bubeníka

Kategorie místo Soutěžící
JA 1. místo Vítek Štajgl – Mohelnice
2. místo Jakub Lukáš – Český Krumlov
3. místo Jan Prokš – Beroun
JB 1. místo Duo M + M – Velké Pavlovice
1. místo Jana Věnečková – Litomyšl
2. místo Andrea Šindelářová – Malonty
JC 1. místo Duo JAMPET – Plzeň
2. místo Klára Vytisková – Praha
3. místo Lucie Fašánková – Bruntál
JO 1. místo Ondřej Kouba – Chrást u Plzně
2. místo Hana Vosátková – Liberec
3. místo Heduš a Spol. – Praha
JP 1. místo Hana Prokšová – Jihlava
2. místo Iveta Jankovcová – Březová
3. místo Karolína Vaclachová – Holešov
SA 1. místo Začínáme – Horovice
2. místo Nebylo uděleno
3. místo Nebylo uděleno
SB 1. místo Sweet Voices – Sokolov
2. místo Pivní Bedýnky – Český Krumlov
3. místo Úsměvy – Žebrák
SO 1. místo MYŠMAŠ – Plzeň
2. místo Nebylo uděleno
3. místo Nebylo uděleno
SP 1. místo Country Friends – Rouchovany
2. místo Žaluzie – Velké Bílovice
3. místo Bubliny – Žebrák
zvláštní cena  

divácké

hlasování

  skupina Kabája – Liberec

divácké

hlasování

  Romana Jarolímková – Zákupy
Kategorie místo Soutěžící
JA 1. místo Kateřina Dunková – Český Krumlov
2. místo David Fígel – Březí
3. místo Duo Petra a Eva Andělovy – Velký Šenov
JB 1. místo Veronika Polívková – Loket
2. místo Jana Věnečková – Litomyšl
2. místo Petra Loudová – Plzeň
3. místo Duo LULI – Plzeň
3. místo Tomáš Kostka – Děčín
zvláštní cena Duo DUHA – Loket – za originální projev
zvláštní cena Monika Šemrová – Malonty – za originální projev
zvláštní cena Duo Nikola a Petra – Český Krumlov – za interpretaci skladeb
JC 1. místo Petr Cícha – Jirkov
2. místo Romana Jarolímková – Zákupy
3. místo Duo JAMPET – Plzeň
JO 1. místo Hana Vosátková – Rumburk
2. místo Klára Šimková – Batelov
3. místo Duo Skeletons – Plzeň
čestné uznání Duo Tak Nějak – Frýdek-Místek – za pěvecký výkon
zvláštní cena Dominik Zezula – Hradec nad Svitavou – za humor v textech
SA 1. místo Sweet Voices – Sokolov
2. místo Věndy – Janov
3. místo Piráti – Březí
zvláštní cena Lukáš Indra – Březí – za mezihru v písničce Dajána
SB 1. místo Apatyka – Otrokovice
2. místo Zatrest – Plzeň
3. místo Úsměvy – Žebrák, Břeclav
zvláštní cena Robin Lefner – Hodonín – za instrumentální výkon
SO 1. místo Hrobeso – Plzeň
2. místo Na Rozcestí – Plzeň
3. místo Neznámí – Chomutov
zvláštní cena Pavel Zmátlo – Chomutov
SP 1. místo Dárečci – Velké Bílovice
2. místo Pátek – Raubíři – Polička
3. místo MŠ Severní – Česká Lípa
zvláštní cena MŠ Severní – Česká Lípa – za kostýmy a pódiový projev

autorská

soutěž

1. místo Hana Vosátková – Rumburk – skladba Nejhloupější

divácké

hlasování

  Neznámí – Chomutov
Kategorie místo Soutěžící
JA 1. místo Řehout Martin
2. místo Duo Martin a Martina
3. místo Vít Nakládal
JB 1. místo Věnečková Jana
2. místo Duo Nikola a Petra
3. místo Duo Š + Š
čestné uznání Rezková Barbora – za vokální výkon
JC 1. místo Míčková Lucie
2. místo Jana a Petra
3. místo Havelka Patrik
JO 1. místo Škorpíková Iveta
2. místo Vosátková Hana
3. místo Pexová Šárka
čestné uznání Bičáková Tereza – za pěvecký výkon
SA 1. místo Pivní Bedýnka
2. místo Věndy
3. místo On + Ona
zvláštní cena Věnečková Jana – za instrumentální výkon (housle)
zvláštní cena Bednář Matiáš – za pěvecký výkon
SB 1. místo 16 strun a šmytec – Šternberk
2. místo Neznámí
3. místo Vercajk
3. místo Úsměvy
čestné uznání Nosek Vojta – za instrumentální výkon (housle)
SO 1. místo Půl dechu do měchu – Hořovice
2. místo Na rozcestí
3. místo Koloběh
SP 1. místo MŠ Sever
2. místo Dárečci
3. místo Pátek
čestné uznání Hurtíková Vanesa – za pěvecký výkon

autorská

soutěž

1. místo Kostka Tomáš – TAM

divácké

hlasování

  Mikešová Denisa
Kategorie místo Soutěžící
JA 1. místo Dana Škorpíková – Polička
2. místo Daniel Mačko – Zlín
3. místo Natálie Slámová – Kynšperk
čestné uznání Bohuslav Ježek – Bílichov
JB 1. místo Pavla Gajdošíková – Otrokovice
2. místo Lucie Míčková – Březová
3. místo Patrik Havelka – Klášterec nad Ohří
čestné uznání Duo Nikola a Petra – Kaplice
čestné uznání Veronika Polívková – Loket – za pěvecký výkon
JC 1. místo Ondřej a Lucie – Jindřichův Hradec
2. místo Klára Šimková – Batelov
3. místo Karolína Šturmová – Polička
čestné uznání Michal Dornai – Brno – za mimořádný pěvecký výkon
čestné uznání Narychlo – Břeclav – za originální úpravu lidové písně
JO 1. místo Hana Vosátková – Rumburk
2. místo David Pražák – Brtnice
3. místo Duo Jana a Pavel – Chomutov
čestné uznání Lukáš Kakara – Bučovice – za pěvecký výkon
SA 1. místo Parapet – Plzeň
2. místo Úsměvy – Březová
3. místo Popelki – Malonty
zvláštní cena Skřítkové – Chodov – za pódiový projev
SB 1. místo 16 strun a šmytec – Šternberk
2. místo Life – Kaplice
3. místo Maděrky – Chomutov
čestné uznání Pavla Gajdošíková – Otrokovice – za pěvecký projev
SO 1. místo Půl dechu do měchu – Hořovice
2. místo Šestka – Plzeň
3. místo Banua aneb vod….. – Plzeň
3. místo Jarmark – Batelov
SP 1. místo Létavice – České Budějovice
2. místo Dárečci – Velké Bílovice
3. místo neuděleno

autorská

soutěž

1. místo Klára Šimková – Batelov – skladba Brouk
1. místo Libor Stehlík – Teplice – skladba Kamarád

divácké

hlasování

  Iveta Škorpíková – Polička
Kategorie místo Soutěžící
JA 1. místo DUO NIKOLA a PETRA, Kaplice
2. místo Karolína Röschová, Komárov
3. místo Veronika Prokšová, Beroun
JB 1. místo Lucie Míčková, Březová
2. místo Duo Bára a Ondra, Šťáhlavy
3. místo Jarmila Šilhavá, Drnholec
JC 1. místo Klára ŠIMKOVÁ, Batelov
2. místo Pavel Dlabal, Olomouc
3. místo Marie Havlová, Duchcov
3. místo Duo Živana Stupková a Jiří Toman
JO 1. místo Jakub DORŇÁK, Beroun
2. místo neuděleno
3. místo neuděleno
SA 1. místo ÚSMĚVY, Březová
2. místo Parapet, Plzeň
3. místo Tina Pecik & Bonduel´s
3. místo Flea´s Band, Vintířov
SB 1. místo DMIRACLE, Otrokovice
2. místo Hokada, Děčín
3. místo Jarmark, Batelov
3. místo Life, Kaplice
SO 1. místo LADIE´S and GENTLEMAN´S, Příbram
2. místo Griffins, Tachov
3. místo Šestka, Plzeň
3. místo Jazz, Český Krumlov
SP 1. místo BONGO BOY´S, Brno
2. místo Romale, Česká Lípa
3. místo Rychlokvašky, Hořovice
Autorská soutěž Hana Vosátková, Rumburk – skladba Snob
Čestné uznání Marek Čáp – zpěv, Markéta Berousková – bavič
Divácké hlasování Kamarádí
Kategorie místo Soutěžící

AA

1. místo Veronika ULIPOVÁ
2. místo Duo Nikola a Magdaléna
3. místo Kateřina Lipertová
3. místo Karolína Roschová

AB

1. místo Julie TĚŤÁLOVÁ, Plzeň
2. místo Klára Vytisková, Praha
3. místo Duo Erika Hanka
3. místo Patrik Havelka

AC

1. místo Alena VÍTOVÁ, Jablonec nad Nisou
2. místo Jedno Pivečko
3. místo Lukáš Filip, Plzeň
3. místo Slunečnice
AD 1. místo Lucie FALTÝNKOVÁ
2. místo Duo LuMi
3. místo Duo Otazník
3. místo Darina PEŠTOVÁ
BB 1. místo FLEA´S BAND, Vintířov
2. místo Houpačka
3. místo neuděleno
BC 1. místo BERUŠKY, Jablonec nad Nisou
2. místo Možná přijdem
3. místo Černí andělé
3. místo Casiopea, Plzeň
BD 1. místo GRIFFINS, Tachov
2. místo Romale, Česká Lípa
3. místo Horká Čokoláda
3. místo Aratyk
ST 1. místo KHAMORO, Děčín, Brno
2. místo Bongo Boy´s, Brno
3. místo Romane Jakha, Děčín
3. místo Zlej sen, Děčín
Divácké hlasování  

BERUŠKY, Jablonec nad Nisou

Čestné uznání   Barbora Damová – zpěv, Pavel Ištok –
  strhující instrumentální a pěvecký výkon 
Kategorie místo Soutěžící

AA

1. místo Hana RÁČKOVÁ
1. místo Barbora REZKOVÁ
2. místo Kristýna Turičíková
3. místo Duo SISI (Daniel Sussenberk, Miroslav Štefek)

AB

1. místo Alena VÍTOVÁ, Jablonec nad Nisou
2. místo Martin Plachý
3. místo Marie Havlová, Duchcov
3. místo QUAOAR, Praha

AC

1. místo Věra PEICHLOVÁ
2. místo Duo Iveta a Jana
3. místo Zuzana Oppeltová
Čestné uznání Filip Lukáš,Plzeň-za vokál.projev, Jan Kotrla–instr. výkon
AD 1. místo Lucie FALTÝNKOVÁ, Brno
2. místo Magdaléna Brožková, Turnov
3. místo Duo LUMI
Čestné uznání Jakub Dorňák, Beroun – za hudební projev
BB 1. místo NA BLOND
2. místo Flea´s Band, Vintířov
3. místo 28.ZŠ Plzeň
Čestné uznání Bubeník Flea´s Band Daniel Pitra
BC 1. místo ROVNÁTKA, Břeclav
2. místo Berušky, Jablonec nad Nisou
3. místo Černí Andělé
Čestné uznání Vojtěch Kabelka – za instrumentální výkon
BD 1. místo PEPAJAHO
2. místo Pětka
3. místo Griffins, Tachov
Čestné uznání Jan Pávek – za originální projev
TS 1. místo BONGO BOY´S, Brno
2. místo Folkáč
3. místo Je nás moc, Hořovice
Autorská Porta   Magdaléna BROŽKOVÁ, Turnov – skladba „Poděkování“

Divácká

soutěž

malý sál

Karolína RöSCHOVÁ, Komárov
velký sál Je nás moc, Hořovice 
Výsledky RF 2002     
 Kategorie

Místo

 Soutěžící

 AA

 1. místo  Martin PLACHÝ, Sokolov
 2. místo  Martina KOUŘIMSKÁ, Česká Lípa
 3. místo  Klára VYTISKOVÁ, Praha

 AB

 1. místo  Alena VÍTOVÁ, Jablonec nad Nisou
 2. místo  Ondřej a Lucie, Jindřichův Hradec
 3. místo  Lenka STROJILOVÁ, Otrokovice

 AC

 1. místo  Duo INKA a JANA, Chomutov
 2. místo  Magdaléna BROŽKOVÁ, Turnov
 3. místo  SLONI V PORCELÁNU, Olomouc

 AD

 1. místo  Pavel KOŽÁNI, Česká Lípa
 2. místo  Martina TRCHOVÁ, Praha
 3. místo  NESTÍHÁME
 3. místo  Duo F+M

 BB

 1. místo  ROVNÁTKA, Břeclav
 2. místo  ČTYŘLÍSTEK, Mohelnice
 3. místo  KOPRETINA, Orlová

 BC

 1. místo  AMAZONKY
 2. místo  ONTARIO, Jablonec nad Nisou
 3. místo  PJET PENĚZ, Polička

 T

 1. místo  FOLKÁČ, Brno
 2. místo  KHAMORO, Děčín
 3. místo  OLBRAMŠTÍ TYGŘI, Karviná

 S

 1. místo  KALIBAND, Kaliště
 2. místo  ROMANE JAKHA, Děčín
 3. místo  NA VĚTVI, Boskovice
 Čestné uznání:    ROŠŤANDY
Kategorie místo Soutěžící

AA

1. místo Monika HOŠKOVÁ, Polná
2. místo Michaela Bímová, Dubí u Teplic
3. místo Veronika Peterková, Děčín

AB

1. místo Alena VÍTOVÁ, Jablonec nad Nisou
2. místo Lenka Strojilová, Otrokovice
2. místo Duo Markéta a Lenka, Pelhřimov
3. místo neuděleno

AC

1. místo Ilona RIEDLOVÁ, Brno
2. místo FM, Hustopeče
3. místo Martina Trchová, Praha
Čestné uznání Veronika Truhlářová-Chomutov, Petr Godula-Orlová
AD 1. místo POD KLOBOUKEM BOSSA, Brno
2. místo Zdeněk Hamřík, Mohelnice
3. místo Monika Císařová, Jablonec nad Nisou
Čestné uznání Šárka Bartušková, Horní Pěna
BA Čestné uznání Dubíčko, Dubí u Teplic
BB 1. místo BERUŠKY, Jablonec nad Nisou
2. místo Rovnátka, Břeclav
3. místo neuděleno
Uznání poroty Vojtěch Kabelka, Břeclav
BC 1. místo BAREVNEJ DEN, Šternberk
2. místo Kytarový soubor ZUŠ Pelhřimov
3. místo Druhý dych, Senica – SR
BD 1. místo SPONTEO, Ostrava
2. místo Tak jen, Jihlava
3. místo Ťukec, Rumburk
S 1. místo BEZ NÁZVU, Tachov
2. místo Je nás moc, Hořovice
3. místo Luňáčkové, Týn nad Vltavou
Čestné uznání Romane Jakha, Děčín
T 1. místo neuděleno
2. místo Arcanum, Děčín
2. místo Khamoro, Děčín
3. místo Zlej sen, Chomutov
Autorská Porta RB   Zuzana OPPELTOVÁ, skladba Cesta
   
Autorská Porta RC   Martina STRNADOVÁ, skladba Řeč těla
  Martina TRCHOVÁ, skladba Čas

Divácká

soutěž

malý sál

ROVNÁTKA
velký sál SÝČCI, Olomouc
velký sál KHAMORO, Děčín 
Kategorie místo Soutěžící

AA

1. místo Duo NEVANA, Jindřichův Hradec
2. místo Václav Rada, Hořovice
3. místo Duo Míša a Šárka, Jablonec nad Nisou

AB

1. místo Hana KADLECOVÁ, Jan VECH, Děčín
2. místo Jaromír Ondráček, Polná
3. místo Hana Pešková, Boskovice

AC

1. místo Žofie KABELKOVÁ, Jihlava
2. místo Pavel Kožáni, Česká Lípa
3. místo Duo Inka a Jana, Chomutov
AD 1. místo ALENA a VERONIKA, Jihlava
2. místo Petr Buchtele, Chomutov
3. místo Lenka a Tereza, Mohelnice
BB 1. místo BERUŠKY, Jablonec nad Nisou
2. místo Amazonky, Jablonec nad Nisou
3. místo Slunečnice, Jihlava
3. místo Šimšilimimšili, Polička
BC 1. místo STONOŽKY, Jenišovice
  TAK JEN, Jihlava
2. místo Barevnej den, Šternberk
3. místo neuděleno
BD 1. místo ŽÁBY, Brno
2. místo Svazspa, Praha
3. místo Alder, Senica – SR
O 1. místo KLOBOUK, Hanušovice
2. místo Zlej sen, Chomutov
3. místo Nováčková M., Brno
Čestné uznání Michaela Bímová, Dubí u Teplic
S 1. místo ONEN SVĚT, Brno
2. místo Je nás moc, Hořovice
3. místo Zlej sen, Chomutov
Čestné uznání Ingrid Hambálková, Hořovice
T 1. místo ARCANUM, Děčín
2. místo Zvonky, Litvínov
3. místo neuděleno
Autorská Porta RA   BERUŠKY, Jablonec nad Nisou
  Hana KADLECOVÁ, Jan VECH
Autorská Porta RC   ZLEJ SEN, Chomutov
  INKA a JANA, Chomutov

Divácká

soutěž

sobota malý sál

HÁĎATA, Hořovice

sobota malý sál

Hana KADLECOVÁ, Jan VECH, Děčín

sobota velký sál JE NÁS MOC, Hořovice
neděle Ilona RIEDLOVÁ, Brno

neděle

ŤUKEC, Rumburk 

Kategorie místo Soutěžící

AA

1. místo Berušky
2. místo Nožička Jakub
3. místo Tygřice

AB

1. místo Doudová, Žižáková
2. místo Ondráček Jaromír
3. místo Šlajchrt Radek
4. místo Věch Jan
5. místo Eva a Bára

AC

1. místo Kabelková Žofie
2. místo Duo Orion
3. místo Vancová Lucie
cena poroty Kožáni Pavel
AD 1. místo Lešner Jeroným
2. místo Duo M + M
3. místo Buchtele Petr
cena poroty Císař Milan
BB 1. místo TYRKYS
2. místo Jdeme na to
3. místo Amazonky
4. místo Šimšilimimšili
5. místo Čtyřlístek
BC 1. místo AGONIE
2. místo Pod kloboukem bossa
  Pětka
3. místo Tak jen
  Mazurka
čestné uznání Navada
O 1. místo Pavlů H. – Králová L.
2. místo Elsa
3. místo Zlej sen

S

1. místo Zlej sen
2. místo Pomněnky
3. místo Na větvi
čestné uznání Jan Verner za instrumentální výkon

T

1. místo Arcanum
2. místo neuděleno
3. místo Kompromis

autorská

soutěž RA

1. místo Šlajchrt Radek
2. místo Duo Krauzová – Meskařová
3. místo Nožička Jakub

autorská

soutěž RB

1. místo Strnadová Martina
2. místo R. Fárek, V. Beran
3. místo Buchtele Petr
Kategorie místo Soutěžící

AA

1. místo Duo Doudová – Žižáková, Božejov
2. místo Zuzana Lhotská, Pelhřimov
3. místo Jan Vech, Děčín

AB

1. místo Ondřej Dvořák, Pelhřimov
2. místo Klára Alexová, Chomutov
3. místo GREAT BEAT, Praha

AC1

1. místo Toman a Lesní panna, Praha
2. místo Petra Cvanová, Hustopeče
3. místo Mirka Roubíková, Třeboň
čestné uznání sestry Přibylovy, Telč
AC2 1. místo Novobilský Petr, Ostrava
  Valentová – Dvořáčková, Brno
  Sládková Anna, Senica
2. místo Slezák Jan, Senica
3. místo Taks Petr, Pelhřimov
čestné uznání Štefková Veronika, Senica
čestné uznání Hynek Pavlů, Božejov
D 1. místo DUHA, Rumburk
2. místo Petrovické děti, Praha
3. místo Koloušci, Božejov
BB 1. místo MAZURKA, Praha
  GYMPLÁCI, Hustopeče
2. místo neuděleno
3. místo Toulavý boty, Polička
BC 1. místo Nebezpočné známosti, Brno
2. místo ASAH, Šternberk
3. místo DARET, Praha

autorská

soutěž 1

1. místo Pánková, Děčín
2. místo Doudová, Božejov
3. místo Roušar, Příbram

autorská

soutěž 2

1. místo Cvanová, Hustopeče
2. místo Rounová, Praha
3. místo neuděleno

autorská

soutěž 3

1. místo Pavel Toman
2. místo Rybensteinová
3. místo Hynek Pavlů, Božejov 
 Kategorie Místo  Soutěžící 
 AA  1.místo  Duo DOUDOVÁ- NOVÁKOVÁ
 2.místo  Blanka MARKOVÁ
 3.místo  Jaromír ONDRÁČEK
 AB  1.místo  Petra CVANOVÁ
 2.místo  Lucie KRÁLOVÁ
 3.místo  Monika KRAJÍCOVÁ
 AC  1.místo  Michal ŠEBEK, Brno
 2.místo  Ján SLEZÁK, Senica
 3.místo  CARPE DIEM, Hustopeče
 BA  1.místo  TŘI BRATŘI
 2.místo  TRIO KÚNČAROVI
 3.místo  PINĎ FLOIDI
 BB  1.místo  VONO
 2.místo  H. R. NONET
 3.místo  Olga, Lucka, Zuzana
 BC  1.místo  NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI, Brno
 2.místo  ZBYTEK
 3.místo  JESKYŇKY
 D  1.místo  EXPERIMENT VOCAL
 2.místo  JITŘENKY
 3.místo  PETROVICKÉ DĚTI
 Autorská soutěž A  1.místo  H. R. NONET
 2.místo  Lenka DOUDOVÁ, Božejov
 Autorská soutěž B  1.místo  Petra CVANOVÁ, Boleradice
 2.místo  ZBYTEK
 Mimořádný hudební výkon:    MIMO
   DŘEVORUBCOVY NOVÉ BOTY
   TULIKRÁSKY
Kategorie místo Soutěžící

AA

1. místo Sourozenci ŽIŽÁKOVI, Pelhřimov
2. místo Lenka Doudová, Pelhřimov
2. místo Blanka Marková, Hustopeče
3. místo Duo Senica, Senica – SR
Čestné uznání Jana Kubová, Jince – za pěvecký výkon
Čestné uznání Petr Žižák, Pelhřimov – za instrumentální výkon

AB

1. místo Klára ADAMCOVÁ, Teplice
2. místo Renáta Píbilová, Jihlava
3. místo Radim Hotař, Otrokovice

AC

1. místo Lenka TRNĚNÁ, Jihlava
1. místo Radka FIŠAROVÁ, Praha
1. místo Jan SLEZÁK, Senica -SR
2. místo Duo ty a já, Senica – SR
3. místo Daniela Pochopová a Jana Brožová, Telč
BA 1. místo neuděleno
2. místo Vono, Praha
2. místo Bodláky, Pelhřimov
3. místo Slavíček, Bohdalín
3. místo P.S. Trnávka, Červená Řečice
BB 1. místo JESKYŇKY, Jihlava
2. místo Antares Nova, Brno
3. místo T.O.Johmo, Chomutov
BC 1. místo AURIS, Praha
2. místo Monzum, Brno
3. místo Pozor schody, Senica – SR
3. místo Dřevorubcovy boty, Otrokovice
D 1. místo neuděleno
2. místo Bonbóny, Děčín
3. místo Folkáč, Boskovice
Čestné uznání Klíček, Bohdalín – za sympatický projev

Autorská

Porta

1. místo Lenka TRNĚNÁ, Jihlava
2. místo Petr Taks, Starý Pelhřimov
3. místo Ranáta Přibilová, Jihlava 

Kategorie

Vítěz kategorie

AA

sólisté, dua do 12 let

Sourozenci ŽIŽÁKOVI, Pelhřimov

AB

sólisté, dua do 16 let

Daniel BEDNÁŘ, Praha

AD

sólisté, dua 16-20 let

Pavlína ČERNÁ, Praha

BB

skupiny do 16 let

T.O.JOMO, Chomutov

BC

skupiny 16-19 let

PĚŠÁCI, Otrokovice

Autorská Porta do 16 let

Duo HAŠKOVÁ HÁNOVÁ, Praha
skladba „Dokud je nám náct“

Autorská Porta 16 – 19 let

PĚŠÁCI, Otrokovice
skladba „Kamínek“