Víte, že?

V Pionýru jsou často celé rodiny - od dětí až po prarodiče.

Výsledková listina ročníku 2014

Obor: Výtvarka

Kategorie A – děti mateřských škol
1. místo Gabriela Stručovská Jevišovice
2. místo Denisa Látalová Brodek
3. místo Emma Gottwaldová Jevišovice
Kategorie B – děti 6 – 8 let
1. místo Marek Mandát Jevišovice
2. místo Lenka Urbancová Kopřivnice
3. místo Vendula Minaříková I. ZŠ Holešov
Kategorie C – děti 9 – 11 let
1. místo Beáta Nováková
Marbora Barglová
Zborovice
Kopřivnice
2. místo Michaela Bryndová
Gabriela Trojanová
Monika Ponížilová a Sabina Bakalíková
minikolektiv TYMY
Eliška Bolfová
Elena Šelepská
Kopřivnice
Jevišovice
I. ZŠ Holešov
výtvarné hrátky
Zborovice
Zborovice
Kategorie D – děti 12 – 15 let
1. místo Tina Sabová I. ZŠ Holešov
2. místo Natálie Vrtalová Brodek
3. místo Markéta Nováková
Eva Ševčíková
I. ZŠ Holešov
I. ZŠ Holešov
Kategorie E – mládež 16 – 19 let
1. místo Martina Špalková
Alena Nováková
Brodek
Jevišovice

Obor: Keramika

Kategorie A – děti mateřských škol
1. místo Ondřej Koutný keramika TYMY
2. místo Dominik Rýpar keramika TYMY
MŠ Míškovice
3. místo Daniel Mikula, Adam Cholasta keramika TYMY
MŠ Přílepy
Kategorie B – děti 6 – 8 let
1. místo Jiří Klobouk Brodek
2. místo Valentina Hilšerová
Jakub Odložilík
Jevišovice
keramika TYMY
ZŠ Rymice
3. místo Michal Sigmund
Klára Valmová
III. ZŠ Holešov
Nepomuk
Kategorie C – děti 9 – 11 let
1. místo Dominik Bulant Hrádek
2. místo Kateřina Blažková Hrádek
3. místo Vojtěch Štumpl
Filip Kolísek
Brodek
Kategorie D – děti 12 – 15 let
1. místo Martin Pumprla keramika TYMY
2. místo Radka Zapletalová keramický LT TYMY
3. místo Eliška Týmlová Nepomuk
Kategorie E – mládež 16 – 19 let
1. místo Veronika Ivánková III. ZŠ Holešov
2. místo Iva Častková Jevišovice
3. místo Alena Nováková Jevišovice

Obor: Rukodělky

Kategorie A – děti mateřských škol
1. místo Michal Klůj Barvička TYMY
2. místo Blank Danny
Karolína Cinertová
Nepomuk
Hrádek
3. místo Eliška Šišková
Thomas Hrudík
Nepomuk
Barvička TYMY
Kategorie B – děti 6 – 8 let
1. místo Karla Audyová Jevišovice
2. místo Pavel Grepl
Klára Valmová
Karolína Buchtová
Brodek
Nepomuk
Kopřivnice
Kategorie C – děti 9 – 11 let
1. místo Alice Šomelová, Jana Nováková Brodek
2. místo Hana Trněná, Markéta Čmelová Brodek
3. místo Hana Nováková Jevišovice
Kategorie D – děti 12 – 15 let
1. místo Veronika Peřinová, Veronika Pospíšilová Brodek
2. místo Sára Beránková
Markéta Hnilicová
Dominik Juřík
Nepomuk

Zborovice

Kategorie E – mládež 16 – 19 let
1. místo Nikol Lankošová Brodek
2. místo Iva Častková Jevišovice