Víte, že?

Pokud ve vašem okolí není pionýrský oddíl, můžete ho založit i sami. Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme - volejte 777 248 720 nebo pište na adresu pionyr@pionyr.cz.

Kamínka

Kamínka jsou akcí pro pionýrské vedoucí a instruktory. Během víkendu probíhá množství zajímavých přednášek, inspirativních dílen, výměn zkušeností, pohybových aktivit i dalšího doprovodného programu. Svůj program si z nabídky každý sestavuje sám a je tedy na něm, jaké věci se vydá objevovat.

Pionýrská Kamínka se pořádají pravidelně v dubnu. Na Kamínka zveme zkušené lektory z různých oborů, ale dáváme prostor i mladým začínajícím lektorům, zkrátka každému, kdo přijede předvést něco zajímavého ze své činnosti. Nedílnou součástí Kamínek je výměna nápadů, zkušeností, námětů mezi samotnými účastníky.

 

Kamínka 2023

21.- 23. dubna 2023
Základní škola Seifertova v Jihlavě

Využij příležitost potkat se

Je jen na tobě, jaký si vybereš program

Kamínka připravujeme ve stejném duchu jako v předchozích ročnících. Každý účastník si bude moci z nabídky různých tvořivých dílen, seminářů, diskuzních stolů a celé řady dalších aktivit sestavit svůj vlastní program. A když si budeš chtít ve svém nabitém programu odpočinout nebo se zrelaxovat, můžeš zajít do čajovny na dobrý čaj nebo si zahrát deskovku do herny. Nudit se určitě nebudeš.

Komu jsou Kamínka určena

Oddílovým vedoucím, instruktorům a instruktorkám a vlastně všem pionýrským pracovníkům starším 15 let. Dospěláci, kteří by se chtěli vydat na Kamínka, ale mají doma malé děti (do cca 7 let), mohou přijet i s nimi, postará se o ně školička (o děti, ne o dospěláky ?).

Pár praktických informací

Přihlašování je spuštěno na Přihlašovně.

Žádné luxusní ubytování nečekej, spát se bude jako vždy ve školních třídách ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce.

Neboj, hlady tě trpět nenecháme, strava je zajištěna od sobotní snídaně do nedělního oběda, který bude mít podobu balíčku na cestu. Pokud ti to nebude stačit nebo na tebe přijde mlsná, po celou dobu bude k dispozici bufet.

Všechny informace budou průběžně zveřejňovány na webu kaminka.pionyr.cz, sociálních sítích nebo Přihlašovně.

Máš co nabídnout? Ozvi se

Chceš nám s přípravou Kamínek 2023 pomoci? Máš nápad na dílnu nebo aktivitu, která by v Jihlavě neměla chybět? Ozvi se na ludmila.koci@seznam.cz, která má na starosti lektory a obsahovou náplň Kamínek.