Aktuality pro členy

094_mm.jpg

Hrst praktických informací před tábory

Tábory jsou už skutečně nedaleko, či již vlastně v běhu, a tak nabízíme shrnutí informací, které se mohou hodit při dokončování příprav nebo i běhe...Přečtěte si

Sedmikvítek_CMYK.jpg

Výtvarný Sedmikvítek netradičně

Republikové finále Pionýrského Sedmikvítku – oblast výtvarná se již řadu let koná tradičně v Holešově. Akci vyhlašuje Pionýr a hlavním organizátore...Přečtěte si

perex.jpg

Úklid břehů Jizery

Děti z vodácko-turistického oddílu Vydry při 1. PTS Táborník se v rámci pravidelných schůzek tentokrát zaměřily na úklid břehu řeky Jizery. Úklidov...Přečtěte si

perex.jpg

Budeme mít dětského ombudsmana?

Půjde-li všechno dobře, tak snad do roka a do dne! I to zaznělo na odborném semináři „Nový zákon o ochraně práv dětí – právní úprava, její hlavní p...Přečtěte si

tesi se_bezi_MM.jpg

Kdo se těší víc?

Děti? Vedoucí? Rodiče? Asi každá z uvedených skupin má svoji míru těšení se na obnovení činnosti, pozvání na tábor či přípravu na výpravu trochu od...Přečtěte si

O čem se mluví

Nevídaný zásah do tradiční činnosti Pionýra plynoucí z epidemie s sebou nese mnoho otázek. Názory a odpovědi jsou na mimořádném webu k epidemii. Jak s letní činnosti?

O čem se mluví

Léto je tu…

…a s ním i naše pionýrské tábory. Sledujte informace, které jsou průběžně aktualizovány a mohou se vám hodit:

Všem přejeme hezké léto a báječné tábory.

Pionýrská apatyka

Pojďme se společně potkat 4. – 6. září na Pionýrské apatyce, která proběhne v termínu určeném pro Malou obsahovou konferenci. Co pro vás připravujeme? Pokračování diskuzí na témata z oblastí Činnost a Lidé (budeme rádi, když se zapojíte do právě probíhajících diskuzí na Přihlašovně), můžeme se pobavit o zajímavých věcech z pionýrského života, prodiskutovat i věci mimo témata MOK, v Tříminutovce budete mít možnost představit svůj nápad nebo myšlenku a hlavně se už konečně potkáte se svými kamarády z celého Pionýra.

Pokud o tohle všechno nechcete přijít, přihlaste se na Pionýrskou apatyku ještě dnes!

Červenec 2020

Jednání orgánů Termín Mezinárodní Vzdělávácí Akce