Aktuality pro členy

budidealni_ig_post2.png

Nudíte se doma? Buďte ideální!

Dětí, které se v posledních dnech nudí doma, je víc než dost. Jak je zabavit? Pionýr nabízí jeden tip – hru Buď ideální, kterou připravil jako souč...Přečtěte si

budidealni_ig_post2.png

Ahoj a Buďme Ideální!

Jak na to? Od pátku 20. 3. je spuštěna hra pro jednotlivce (a trochu i pro skupiny) – Buď Ideální! Je součástí oslav 30. výročí obnovení Pionýra a ...Přečtěte si

perex.jpg

Pionýrský ideál POMOC v praxi

V současné situaci je každá pomoc dobrá, to všichni víme. Ale jak pomáhat? Pionýrům je vlastní nejen ideál Pomoc, ale také hledání cest, takže způs...Přečtěte si

ohne_clanek_perex_II.png

Pionýrské ohně hoří!

Na dnešní den byla připravena akce Zažehněme ohně, při které by pionýři po celé republice v jeden okamžik zapálili ohýnky i ohně všeho druhu. Pande...Přečtěte si

korona.jpg

Aktuálně k epidemii koronaviru

K aktuálnímu dění v souvislosti se šířením korona viru jsme připravili webovou stránku, kde jsou zatím dostupné informace, odkazy, otázky a odpověd...Přečtěte si

O čem se mluví

V roce 2020 oslaví Pionýr 30 let od obnovení samostatné činnosti! Jak budeme slavit? Co všechno se chystá? Základní informace se dozvíš na této stránce. Najdeš tu informace o výročí celkově i o jednotlivých připravovaných aktivitách, do kterých se lze zapojit.

O čem se mluví

Korona!

Ačkoli korona virus samozřejmě není jediné důležité téma, naléhavost epidemie a s ní souvisejících opatření nelze ignorovat. Již nyní se situace promítá do života celého spolku.

• Pionýr vydal svým organizačním jednotkám doporučení pozastavit veškerou činnost. Rozhodnutí je – po zvážení místních podmínek – nicméně na jednotlivých pionýrských skupinách.
  • Zažehněme ohně se jako republiková akce v termínu 21. 3. ruší.

Další podrobnosti najdete na informačním webu www.pionyr.cz/epidemie.

Buďme Ideální!

Startuje hra Buď Ideální, při které může každý hráč plnit drobné i větší výzvy – úkoly inspirované Ideály Pionýra. Je jich celkem 210 (tedy 7×30 – máme přece 30. výročí obnovení naší samostatné činnosti). Výhodou v současné situaci je, že velkou část úkolů lze plnit i při aktuálně platných omezeních – samostatně nebo třeba se sourozenci a rodiči. V článku, na který je níže odkaz, najdete všechny informace potřebné k zapojení do hry – včetně zprávy pro děti z vašich oddílů. Prosíme vás o přeposlání na jejich kontakty, případně jejich rodičům s prosbou o předání dětem. A když budete chtít, můžete se sami pustit do plnění úkolů, hra je opravdu pro všechny.

www.budidealni.cz

Duben 2020