Víte, že?

Opravdu dobrý tábor pomáhá dětem a rodičům s výběrem táborů už od roku 2005. Cenné rady nabízí i toto návodné video.

Výtvarná a rukodělná činnost 2012

Počet účastníků: 406
Počet soutěžních prací: 355 Z toho 90 keramika
68 rukodělky
197 výtvarka

Celkem se zúčastnilo 22 škol, pionýrských skupin a sdružení:

Školy a školky: I. ZŠ Holešov
II. ZŠ Holešov
III. ZŠ Holešov
MŠ a ZŠ Rymice
MŠ a ZŠ Ludslavice
MŠ Míškovice
ZŠ Mysločovice
MŠ a ZŠ Sazovice
ZŠ Prusinovice
MŠ Sluníčko Holešov
Pionýrské skupiny: PS Mirko Očadlíka Holešov
PS Jevišovice
PS Zborovice
PS Obránců míru Kopřivnice
PS Obránců míru Chropyně
Plzeňská KOP
PS Vysočina Svitavy
PS Brodek u Prostějova
Volnočasová zařízení: SVČ Holešov – TYMY

 

Výsledková listina ročníku 2012

Obor: Výtvarka (celkem 197 prací)

Kategorie A – děti mateřských škol (hodnoceny 34 práce)

1. místo Filip Hájek Barvička SVČ TYMY Holešov foto
2. místo Pavel Grepl
Tereza Vaňková
PS Brodek u Prostějova
PS Jevišovice
3. místo Soňa Nováková
Marek Murín
Patricie Maňasová
PS Brodek u Prostějova
MŠ Sluníčko Holešov
MŠ Ludslavice

Kategorie B – děti 6 – 8 let (hodnoceno 29 prací)

1. místo Alena Omastová I. ZŠ Holešov foto
2. místo Hana Nováková PS Jevišovice
3. místo Klára Krejčířová
Marie Matyášová
PS Zborovice
ZŠ Rymice

Kategorie C – děti 9 – 11 let (hodnoceny 72 práce)

1. místo Veronika Peřinová PS Brodek u Prostějova foto
2. místo Hana Neumanová
Tadeáš Přikryl
PS Brodek u Prostějova
ZŠ Rymice
3. místo Lucie Šlechtová
Anna Dostálová
I. ZŠ Holešov
PS Zborovice

Kategorie D – děti 12 – 15 let (hodnoceny 42 práce)

1. místo Daniela Kaňová I. ZŠ Holešov foto
2. místo Tomáš Horák III. ZŠ Holešov
3. místo Romana Pospíšilová III. ZŠ Holešov

Kategorie E + F – děti a mládež starší 16 let (hodnocen0 17 prací)

1. místo Alena Nováková PS Jevišovice foto
2. místo Nikol Fridrichová II. ZŠ Holešov
3. místo Patrik Javora II. ZŠ Holešov

Cena poroty za kolektivní práci: Dinosaurus od PS Brodek u Prostějova.

Obor: Keramika (celkem 90 prací)

Kategorie a – děti mateřských škol (hodnoceno 18 prací)

1. místo Filip Hájek Barvička SVČ TYMY Holešov foto
2. místo Thomas Hrudík Barvička SVČ TYMY Holešov
3. místo Petr Greguš SVČ TYMY Holešov

Kategorie B – děti 6 – 8 let (hodnocena 31 práce)

1. místo Kamil Zapletal SVČ TYMY při ZŠ Ludslavice foto
2. místo Karolína Zifčáková SVČ TYMY při ZŠ Mysločovice
3. místo Ivona Navrátilová SVČ TYMY při ZŠ Ludslavice

Kategorie C – děti 9 – 11 let (hodnoceno 28 prací)

1. místo Martin Pumprla SVČ TYMY Holešov foto
2. místo Natálie Vrtalová PS Brodek u Prostějova
3. místo Tereza Mrázková
Eliška Vojáčková
SVČ TYMY při ZŠ Ludslavice
SVČ TYMY při ZŠ Mysločovice

Kategorie D – děti 12 – 15 let (hodnoceno 11 prací)

1. místo Klára Horková SVČ TYMY Holešov foto
2. místo Josef Miklík SVČ TYMY Holešov
3. místo Šárka Holíková SVČ TYMY Holešov
Ocenění poroty: kolektivní práce Bethlém SVČ TYMY Holešov

Kategorie E + F – děti a mládež starší 16 let (hodnoceny 2 práce)

Ocenění poroty: Alena Nováková PS Jevišovice foto

Obor: Rukodělky (celkem 68 prací)

Kategorie a + B – děti mateřských škol a 6 – 8 let (hodnoceno 15 prací)

1. místo Hana Nováková PS Jevišovice foto
2. místo Šimon Neuschl PS Jevišovice

Kategorie C – děti 9 – 11 let (hodnoceno 26 prací)

1. místo Ondřej Pravec PS Brodek u Přerova foto
2. místo Kristýna Hlobílková ZŠ Ludslavice
3. místo Tereza Vítková PS Chropyně

Kategorie D – děti 12 – 15 let (hodnoceno 17 prací)

1. místo Lucie Provazníková PS Jevišovice foto
2. místo L. Marek, J. Trněný, M. Kaplánek
Kateřina Lavičková
PS Brodek u Prostějova
I. ZŠ Holešov
3. místo Štěpánka Foltýnová PS Kopřivnice

Kategorie E + F – děti a mládež starší 16 let (hodnoceno 10 prací)

1. místo kolektivní práce PS Nepomuk foto
2. místo Iva Častková PS Jevišovice
3. místo Kateřina Denková PS Dobřany
Porota manželé Jakóbkovi- učitelé ZUŠ Holešov
Mgr. Rudolf Seifert – místostarosta města Holešov, malíř a fotograf
Mgr, Irena Seifertová – výtvarnice Holešov
Hana Palečková -výtvarnice Holešov
Jiří Kuhl – všestranný umělec a výtvarník Holešov
Pavel Valiska- výtvarník a keramik, učitel ZŠ
Marcel Halcin – amatérský výtvarník a keramik
Mgr. Eva Rudolfová – keramička SVČ Holešov