Oblastní kola 2020/2021

Přinášíme vám přehled již potvrzených oblastních kol 30. ročníku Dětské Porty. Odehrávají se v různých městech celé republiky. Vyberte si oblastní kolo, které vám je nejblíže a spojte se s jeho pořadatelem. Vítězové oblastních kol postoupí do Republikového finále Dětské Porty.

Kraj Termín Místo a pořadatel Kontakt
Praha 8. 1. 2021 V budově Hobby centra (Bartákova 1200/4, Praha 4),
pořádá DDM Praha 4
Robert Štolba
Praha termín bude upřesněn
Novoměstský džbánek
pořádá ZŠ u sv. Štěpána, Praha 2 a sdružení Štěpán, z.s.
www.novomestskydzbanek.cz

6. 3. 2021 Oblastní kolo Svitávka
pořádá TK Stopa Skalice
Eva Janošková
Olomoucký kraj 27. 2. 2021 Folkový guláš v KD Na Letním, Mariánské údolí Hlubočky
pořádá OZKOP
Lenka Sakařová a Lukáš Hamerník
Zlínský kraj Probíhá zasilatelskou formou Všetulské dostavník v budově SVČ TyMy Holešov
pořádá PS Dr. Mirko Očadlíka Holešov
Jarmila Vaclachová
únor, březen 2021
Oblastní kolo Dětské Porty, Kroměříž
Darina Zdráhalová
Moravskoslezský kraj Termín bude upřesněn
Kopřivnice v Kulturním domě Kopřivnice
pořádá PS Kopřivnice
Božena Klimecká

Je možné, že ještě v průběhu podzimu sem budeme doplňovat další potvrzená oblastní kola. Proto sledujte tuto tabulku průběžně.

Pro přihlášení na oblastní kolo nebo republikové finále můžete využít tuto přihlášku ke stažení.

Chcete rozšířit řady pořadatelů? Kontaktujte pro bližší informace Lenku Sakařovou.

Chcete si zasoutěžit, ale nenašli jste pořadatele oblastního kola ve vašem kraji? Napište Lence Sakařové a pokud se ve vašem kraji přihlásí nový pořadatel, dáme vám vědět, případně vám navrhneme vhodné oblastní kolo Dětské Porty.

Informace pro pořadatele oblastních kol

Víme, že doba je složitá na jakékoli plánování, ale 30. ročník dětské Porty je za dveřmi. Republikové finále je plánováno na 14. – 16. května s tím, že hlavní soutěž bude v sobotu a nedělní dopoledne, na pátek je plánování jen příjezd a ubytování účastníků.

Prosíme tedy všechny pořadatele oblastních kol, aby své soutěže plánovali do 30.3. (jedinou výjimkou je již tradičně Jablonec).

Pokud nebudete schopni v plánovaném termínu soutěž uskutečnit kvůli nouzovému stavu, nepřekládejte ji, ale zorganizujte ji ve virtuálním světě, pomalu už si na to všichni zvykáme.

Republikové finále bude buďto v plánovaném termínu, nebo se bude posouvat také do virtuálního světa.

Víme, že živý zážitek na pódiu a živý potlesk nic nenahradí a věříme, že rok 2021 bude přívětivější, než ten pomalu končící.