Pionýr je jedním ze zakládajících členů České rady dětí a mládeže, která je dnes uznávanou reprezentací dětí a mládeže.

Oblastní kola 2020/2021

POZOR!!!

Organizátoři republikového finále stanovili nový termín konání. Věříme, že se nám podaří „naživo“ sejít 4. – 5. září 2021 v Kroměříži.

Oblastní kola je možné konat do 13. června 2021.

Přinášíme vám přehled již potvrzených oblastních kol 30. ročníku Dětské Porty. Odehrávají se v různých městech celé republiky. Vyberte si oblastní kolo, které vám je nejblíže a spojte se s jeho pořadatelem. Vítězové oblastních kol postoupí do Republikového finále Dětské Porty.

Kraj Termín Místo a pořadatel Kontakt
Praha Proběhlo zasilatelskou formou v lednu 2021 V budově Hobby centra (Bartákova 1200/4, Praha 4),
pořádá DDM Praha 4
Robert Štolba
Praha termín bude upřesněn
Novoměstský džbánek
pořádá ZŠ u sv. Štěpána, Praha 2 a sdružení Štěpán, z.s.
www.novomestskydzbanek.cz
Tomáš Knobloch
Středočeský kraj 29. 5. 2021 V budově DDM Beroun
pořádá DDM Beroun

Petra Zavadilová

Bc. Markéta Prošková

Jihočeský kraj 6. 6. 2021
DDM Český Krumlov
pořádá DDM Český Krumlov
Marie Smeykalová
Plzeňský kraj v tomto ročníku neproběhne
V Bolevecké Sokolovně
pořádá SVČ Radovánek Plzeň
Marcela Holomelová
Ústecký kraj 29. 5. 2021
Horní Jiřetín, horská chata Barbora,
pořádá Luboš Stráník
(DP proběhne společně s oblastním kolem „velké“ Porty)
Luboš Stráník
Liberecký kraj 4. 6. 2021 Jablonec n.Nisou, Klub Na Rampě
pořádá Studio Kokos
Alena Schernstein
Královéhradecký kraj
v jednání
Na Nivách 568, 541 01 Trutnov,
pořádá Středisko volného času Trutnov
Šárka Rotterová
v jednání Oblastní kolo Dětské Porty 2020 Svitavy
Alternativní klub Tyjátr Svitavy
Lenka Svobodová
Kraj Vysočina v tomto ročníku neproběhne Okříšky – sokolovna, tělocvična
pořádá PS Kamarádi cest Okříšky
Michal Nejedlý
Jihomoravský kraj
termín bude upřesněn
Oblastní kolo Svitávka
pořádá TK Stopa Skalice
Eva Janošková
Olomoucký kraj Proběhlo zasilatelskou formou v únoru 2021 Folkový guláš v KD Na Letním, Mariánské údolí Hlubočky
pořádá OZKOP
Lenka Sakařová a Lukáš Hamerník
Zlínský kraj Proběhlo zasilatelskou formou v prosinci 2020
Všetulské dostavník v budově SVČ TyMy Holešov
pořádá PS Dr. Mirko Očadlíka Holešov
Jarmila Vaclachová

1. 6. 2021
(termín pro zaslání soutěžních příspěvků)

Oblastní kolo Dětské Porty, Kroměříž
proběhne virtuálně

Darina Zdráhalová
Moravskoslezský kraj Termín bude upřesněn
Kopřivnice v Kulturním domě Kopřivnice
pořádá PS Kopřivnice
Božena Klimecká

Je možné, že ještě budeme doplňovat další potvrzená oblastní kola. Proto sledujte tuto tabulku průběžně.

Pro přihlášení na oblastní kolo nebo republikové finále můžete využít tuto přihlášku ke stažení.

Chcete rozšířit řady pořadatelů? Kontaktujte pro bližší informace Lenku Sakařovou.

Chcete si zasoutěžit, ale nenašli jste pořadatele oblastního kola ve vašem kraji? Napište Lence Sakařové a pokud se ve vašem kraji přihlásí nový pořadatel, dáme vám vědět, případně vám navrhneme vhodné oblastní kolo Dětské Porty.

Informace pro pořadatele oblastních kol

Víme, že doba je složitá na jakékoli plánování, ale 30. ročník dětské Porty je za dveřmi. Republikové finále je plánováno na 4. – 5- září a s tím, že hlavní soutěž bude v sobotu a nedělní dopoledne, na pátek je plánování jen příjezd a ubytování účastníků.

Prosíme tedy všechny pořadatele oblastních kol, aby své soutěže plánovali do 13. 6. 2021.

Pokud nebudete schopni ani v nově plánovaném termínu soutěž uskutečnit kvůli nouzovému stavu, nepřekládejte ji, ale zorganizujte ji ve virtuálním světě, pomalu už si na to všichni zvykáme.

Republikové finále bude buďto v nově plánovaném termínu, nebo se bude posouvat také do virtuálního světa.

Víme, že živý zážitek na pódiu a živý potlesk nic nenahradí a věříme, že rok 2021 bude přívětivější, než ten loňský.