Víte, že?

Pokud ve vašem okolí není pionýrský oddíl, můžete ho založit i sami. Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme - volejte 234 621 299 nebo pište na adresu pionyr@pionyr.cz.

Výsledky 2012

1. místo: Cvolingová Petra, PS Zborovice – Překvapený Pesan

2. místo: Zíka Martin, Praha – Slunce

3. místo: Mašek Erik, PS Dobřany – Kdo je vyšší

Portrét

1. místo: Vodičková Veronika, Praha – Kropenka

2. místo: Uhlířová Iva, Praha – Plavec
3. místo: Hrdlička Ondřej, 96. PS – Zrcadlo

Humor

1. místo: Štěpánková Anna, JčKOP – Dáme hlavy dohromady

2. místo: Vodičková Veronika, Praha – Bubeníci

3. místo: Sieber Radek, PS Bříza – Já nespík ingliš

Příroda

1. místo: Pauli Lucie, PS Čtyřlístek – Jarní příroda

2. místo: Svobodová Lucie, PS Vysočina – Podzimní nálada

3. místo: Nosková Kateřina, PS Zborovice – Červená

Tábory, volnočasové aktivity

1. místo: Hronová Barbora, Velká Hraštice – Lého
2. místo: neuděleno
3. místo: Uhlířová Iva, Praha – Na cestě

Ostatní

1. místo: Pauli Lucie, PS Čtyřlístek – Letní měsíc

2. místo: Pauli Lucie, PS Čtyřlístek – Pouštění draka

3. místo: Sieber Radek, PS Bříza – Staré a nové

Portrét

1. místo: Slabý Ondřej, PS Vysočina – Klárka
2. místo: neuděleno
3. místo: Stříbrná Alena, PS Kdyně – Alenka

Humor

1. místo: Valenta Roman, 7. PS Borač – Kukátko

2. místo: Michna Jakub, JčKOP – Velikonoční radovánky

3. místo: Stříbrná Alena, PS Kdyně – Humor (houba)

Příroda

1. místo: Bejšovcová Jar., PS Ivanovice – Kobylky

2. místo: Petržela František, PS Vysočina – Pásovka

3. místo: Husáková Eliška, 7. PS Borač – Pára nad Svratkou

  • Kladně hodnotím reportážní hodnotu.
  • Originalita, zachycený okamžik
  • Kompozice, zaostření, nápad

Tábory, volnočasové aktivity

1. místo: Bejšovcová Eva, PS Ivanovice – Lezení

3. místo: Stříbrná Alena, PS Kdyně – Šachy

Ostatní

1. místo: Stříbrná Alena, PS Kdyně – Bubliny

2. místo: Bejšovcová Jar., PS Ivanovice – Hop

Mottl Pavel, PSSušice – Pampeliška

3. místo: Lisý Václav, PS Hrádek – Na ploché dráze

Série

Lisý Václav, PS Hrádek – rybáři na táboře
  • 1. místo: neuděleno
  • 2. místo: Kosinger Jakub, Praha – Jakubova E-Tyketa
  • 3. místo: Bejšovcová Eva, PS Ivanovice – Harry Potter LPT
  • 3. místo: Červenka M., POHODA 19175 Praha – Chvalov