Víte, že?

Naše výroční zprávy za roky 2011 a 2012 se dostaly mezi 50 nejúspěšnějších v žebříčku CZECH TOP 100.

Republikové finále Dětské Porty 2019/2020

Folk a country v Hanáckých Athénách

Upozornění:

Republikové finále Dětské Porty proběhne 26. – 28. září 2020.

Soutěžní dny jsou sobota a neděle.

XXIX.ročník republikového finále Dětské Porty, soutěžní přehlídky dětské interpretační a autorské tvorby folk a country skupin i jednotlivců, proběhne 26. – 27. září 2020 na nádvoří Starého pivovaru (vedle radnice) v Kroměříži. Soutěž začne v sobotu 26. září 2020 a stejně jako v předchozím ročníku bude probíhat na dvou pódiích. Vše vyvrcholí v neděli 27. září večer vyhlášením vítězů a předáním cen.

Zveme vás

Přijďte si poslední zářijový víkend do Kroměříže poslechnout nadějné mladé muzikanty i známé hudební hosty a podívat se, kdo si letos odnese vítězné ceny – kytarky a případně i Zlatou Dětskou Portu 2020.
* Všechny koncerty či vystoupení republikového finále Dětské Porty jsou zdarma.
* V případě nepříznivého počasí máme připravenu mokrou variantu.
* Po celý podzim 2019 i jaro 2020 probíhala oblastní kola a my se těšíme na všechny, kteří postoupí do republikového finále.

Na co se mohou těšit vítězové

Na vítěze každé kategorie čeká vitrážová kytarka a další ceny.

Minulé ročníky

Chcete-li se podívat, jak to probíhalo v minulých ročnících, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích a kdo získal Zlatou Dětskou Portu, podívejte se zde.

A chcete-li si společně s námi zavzpomínat na jednotlivá vystoupení z předchozího ročníku, můžete si pustit záznam ze sobotního dopoledne na Divadelní scéně (kategorie JA a JB) a celého sobotního dne na Venkovní scéně (kategorie JC, JP, SB, SC, SP).

Na těchto stránkách budeme postupně doplňovat aktuální informace.