Činnost pionýrských oddílů a klubů je rozmanitá také díky tomu, že se na její tvorbě podílejí i děti.

Republikové finále Dětské Porty 2018/2019

Folk a country v Hanáckých Athénách

XXVIII.ročník republikového finále Dětské Porty, soutěžní přehlídky dětské interpretační a autorské tvorby folk a country skupin i jednotlivců, proběhne 17. – 19. května 2019 v Kroměříži. Vše začne velkým pátečním koncertem, který proběhne v pátek 17. května na nádvoří Starého pivovaru (vedle radnice).

Vlastní soutěž republikového finále bude probíhat po celý den v sobotu 18. května 2019, a to současně na dvou pódiích na nádvoří Starého pivovaru. Dětská Porta pak vyvrcholí v sobotu večer vyhlášením vítězů a předáním cen.

Zveme vás

Přijeďte si 17. a 18 května 2019 do Kroměříže poslechnout nadějné mladé muzikanty i známé hudební hosty a podívat se, kdo si letos odnese vítězné ceny – kytarky a případně i Zlatou Dětskou Portu 2019. * Všechny koncerty či vystoupení republikového finále Dětské Porty jsou zdarma. * V případě nepříznivého počasí máme připravenu mokrou variantu. * Již teď probíhají oblastní kola a jsme zvědaví, kdo postoupí do republikového finále. O postupujících vás budeme na našich stránkách informovat.

Na co se mohou těšit vítězové

Na vítěze každé kategorie čeká vitrážová kytarka a jako odměna účast na festivalu některého z partnerů.

Minulý ročník

Chcete-li se podívat, jak to probíhalo v minulých ročnících, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích a kdo získal Zlatou Dětskou Portu, podívejte se zde.

A chcete-li si společně s námi zavzpomínat na jednotlivá vystoupení, můžete si záznam sobotního dne z podia na nádvoří Starého Pivovaru pustit zde.

Na těchto stránkách budeme postupně doplňovat aktuální informace.