25. výročí obnovení Pionýra

V roce 2015 společně oslavíme 25 let od obnovení samostatné činnosti Pionýra. To je samozřejmě potřeba si pořádně užít! Věříme, že nejlépe se nám to podaří, když rok 2015 společně naplníme povedenými aktivitami. Co se už teď chystá?
Zároveň hledáme historické dokumenty zejména ve vztahu k období obnovení činnosti. Podrobnosti o chystaných aktivitách najdete v Mozaice Pionýra z května a června 2014.

Aktuálně pro oslovování patronů a přispěvatelů do knihy Pionýra jsme připravili následující přehled, který má posloužit nejen jako inspirace, ale také abyste se „netloukli“ s jinou skupinou z okolí, která by mohla oslovovat stejné osobnosti. Proto zde zadejte každého, koho oslovujete, a uveďte stručné informace o něm. Získáme tak ucelený obrázek, a kdo ví, třeba nás i díky němu napadnou další osobnosti, na které bychom se ještě mohli obrátit.
Pro oslovování osobností jsme pro vás připravili vzorové dopisy – stáhnout (upravit dle vlastní potřeby) je můžete zde.

*pole je omezeno na 50 znaků.

JménoPříjmeníČím jeKrajOslovujeKnihaPatron
Honza Adámek Herec, moderátor...(tom wizard) Jihomoravský kraj jmkop ano ano
Milan Appel ředitel SVČ Lužánky Jihomoravský kraj JmKOP ano ano
Barnypok Barnypok snfpupjCZq Karlovarský kraj PhrbwvOOmHeoj ne ne