Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Pionýrský sedmikvítek / Divadlo / Předchozí ročníky

Autorem grafického návrhu logotypu Pionýra je Jiří Pokorný a grafický manuál na tomto znaku založený zpracovalo renomované grafické studio Kafka Design.

Divadlo - republikové finále 2016

Vystupující na republikovém finále Pionýrského Sedmikvítku - oblast Divadlo. 14. 1. 2017 se v Divadle U Kapličky konalo republikové finále Pionýrského Sedmikvítku - oblast Divadlo, které se do Českých Budějovic vrátilo po osmileté přestávce.

Všechna soutěžní vystoupení byla zařazena do kategorie B - Jiná jevištní vystoupení souborů (maximálně 15 minutové vystoupení ostatních jevištních forem – scénky, krátké hry, varieté, show apod.). Vůbec poprvé se na republikové přehlídce objevilo i loutkové divadlo.

Výsledková listina

Kategorie B