NAVIGACE: Co děláme / Projekty

Nové výchovné programy Mláďátka a Zvířátka, Putování se psem, Tajemství staré truhly a Osmá planeta jsou určeny i pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Pionýrské projekty

jsou stejně rozmanité, jako život v Pionýru. Jejich nabídka je navíc doplněna o projekty, do nichž se zapojujeme a spolupracujeme na nich s jinými subjekty.

Aktuální projekty

Opravdu dobrý tábor

mohou prožít všichni, kteří si vyberou z naší nabídky letních i zimních táborů. Pro rodiče a děti nabízíme ucelený soubor informací.

Parťáci

jsou projekt pro opravdovou integraci dětí ze zařízení institucionální výchovy.

Zdravá pionýrská krev

koluje v žilách těch, kteří to potřebují. Naši členové darují krev na transfúzních stanicích po celé zemi.

Květinový den

podporují již několik let dobrovolníci z řad Pionýra. Spolupracujeme s Ligou proti rakovině.

72 hodin - Ruku na to!

jsou tři dny plné dobrovolnických aktivit po celé ČR, ke kterým se přidávají i pionýři.

Bambiriáda

je přehlídkou volnočasových aktivit, které se nejenom účastníme, ale podílíme se i na její přípravě.

Ukončené projekty

Klíčení

je projekt podpořený z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu.

Umačkáni dětmi

jsou dobrovolníci, kteří s nimi pracují. Projekt vznikl na podporu ocenění dobrovolné práce.

Poselstvo krále Jiřího

je hra inspirovaná snahou krále Jiřího z Poděbrad o vytvoření Evropského mírového společenství.

Signály z vesmíru

k nám vyslali zástupci civilizace z planety Senta. Celoroční hra doplňuje běžnou oddílovou činnost.