NAVIGACE: Pro média / Aktuality / Na prahu nového školního roku
Informace o zemětřeseních, přešlapech „celebrit“, haváriích, teroristických útocích, … není třeba hledat. Někdy je spíš těžké před nimi utéct. Hledáte i pozitivní témata? Jste tu správně!

Nové výchovné programy Mláďátka a Zvířátka, Putování se psem, Tajemství staré truhly a Osmá planeta jsou určeny i pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Na prahu nového školního roku

Většina letních tábořišť je touto dobou již sbalena. Přesto se koná ještě několik táborů. Pro posledních týden prázdnin jsou typické příměstské tábory. Připravuje je několik pionýrských skupin například PS Mír Domažlice, PS Záře z Prahy 8 nebo 188. PS Bobříci.

Na prahu nového školního roku Přestože děti nocují ve svých domovech, je to příležitost k mnoha zážitkům při činnosti v klubovně či při objevných výpravách na zajímavá místa. Předznamenávají tím rozbíhající se činnosti v novém školním roce, pro které se opět otevře nabídka oddílů a volnočasových klubů, která je díky práci dobrovolníků naší organizace a podpoře MŠMT dostupná. Zájemci o ni si ji mohou vyzkoušet během září na řadě míst, kde probíhají otevřené akce. Jejich kalendář je k dispozici na našich stránkách (v části Akce pro veřejnost).

Jiří Tomčala