Dobrodružství na míru
Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro média / Aktuality / BAHŇÁK 2017
Informace o zemětřeseních, přešlapech „celebrit“, haváriích, teroristických útocích, … není třeba hledat. Někdy je spíš těžké před nimi utéct. Hledáte i pozitivní témata? Jste tu správně!

Víte, že?

Výstupy projektu Klíčení jsou volně k využití nejen pro další sdružení dětí a mládeže, ale například i pro školská zařízení.

BAHŇÁK 2017

Letos se několik z nás odhodlalo zúčastnit se extrémního závodu Bahňák. Obsadili jsme několik kategorií: muži, týmy, dorost, děti starší i mladší. Všichni si užili studenou vodu, dostatek bahna i fyzicky náročný terén. Nikoho tyto podmínky neodradily od dosažení cíle a až na pár škrábanců se nikomu nic nestalo. Po celou dobu závodu se všichni navzájem podporovali a po doběhnutí si sdělovali své zážitky. S některými závodníky vše prožívali i rodiče, kteří byli mnohokrát nervóznější než jejich ratolesti. Tento den jsme si užili a doufáme, že se ve stejném počtu sejdeme i další ročníky.

BAHŇÁK 2017 Do letošního ročníku Bahňák se přihlásilo několik našich členů a šli jsme do toho jako parta. Někdo závodil, někdo fandil, někdo fotila stíhal i podporovat běžce. Obsadili jsme všechny kategorie až na rodinné týmy. Trať byla náročná, ale všichni závod dokončili, což stojí za velké uznání. V týmech se naši umístili na krásném 9. místě, dále se podařilo dosáhnout 10. místa v dětské kategorii (8 -11 let). Hlavně všichni závodníci doběhli a až na pár škrábanců z toho vyšli bez úhony.

Jana Nováková