NAVIGACE: Pro média / Aktuality / VOČKaři zase v aquaforu
Informace o zemětřeseních, přešlapech „celebrit“, haváriích, teroristických útocích, … není třeba hledat. Někdy je spíš těžké před nimi utéct. Hledáte i pozitivní témata? Jste tu správně!

V Pionýru každoročně proběhne přes 400 táborů pro přibližně 20 000 účastníků.

VOČKaři zase v aquaforu

Volnočasový klub PS Březová VOČKaři vyrazil na již tradiční lednovou akci, na léčení do lázní.

VOČKaři zase v aquaforu V sobotu 21. ledna 2017 se náš klub VOČKaři vydal opět do lázní. Pravidelně navštěvujeme v lednu Františkovy Lázně. Letos jsme si udělali procházku po okolí a podívali se na zvířata v oboře, navštívili rozhlednu a potom jsme se šli zahřát do aquafora. Užili jsme si skluzavku, venkovní bazén, vířivku a tajemnou jeskyni s hvězdami.

Jana Düringerová