Pionýr je jedním ze zakládajících členů České rady dětí a mládeže, která je dnes uznávanou reprezentací dětí a mládeže.

Český pohár v ringu

Také rádi hrajete ringo a setkáváte se s lidmi, kteří mají podobné zájmy? Tak si přijďte zahrát ringo s týmy z různých koutů nejenom naší republiky, protože letos očekáváme opět účast zahraničních hračů.

Kdo tentokrát vyhraje Český pohár v ringu a odveze si domů medaile. Chcete to být vy? Tak se přihlaste. Těšíme se na vás.

Pořadatel:

Pionýrská skupina RESTART ve spolupráci s pionýrskými skupinami v Mladé Boleslavi

Termín:

4. června 2022 od 9.30 hodin

Místo:

Nová sportovní hala MB, Zalužanská ulice, Mladá Boleslav

Startovné družstva:

0,- Kč (hrazeno z podpory akce)

Kategorie:

6 – 10 let

11 – 15 let

16 a více let

Družstva:

tříčlenná, nemusí být smíšená, pro zařazení do skupiny je rozhodující věk nejstaršího.

Registrace:

od 8.30 do 09.30

Nabízíme i možnost ubytování. Ubytování: 0,- Kč (ve vlastních spacácích + karimatka)

Bez stravy.

Přihlášky posílejte elektronicky do 15. 5. 2022 na e-mail: 1.pts-tabornik@post.cz.

Počet družstev a informaci, zda budete chtít ubytování se stravou (počet nocí) pošlete nejpozději do 22. 5. 2022 na e-mail: 1.pts-tabornik@post.cz. Bližší informace: Tomáš Suchý, tel. 774 096 696.

Pravidla ke stažení.

Přihláška ke stažení.

Leták ke stažení.

Informace o zpracování osobních údajů si můžete přečíst zde.

"