Víte, že?

Převážné většiny soutěží, které Pionýr pořádá, se můžete zúčastnit, i když nepatříte mezi jeho členy.


Tábory

  •  
  • Pionýr, z. s.
  • 01 Pražská organizace Pionýra
  • 1. pionýrská skupina Podskaláci
  • 103. pionýrská skupina Františka Soukala
  • 104. pionýrská skupina Fregata
  • 109. pionýrská skupina Vyšehrad
  • 117. pionýrská skupina Kalich
  • 121. pionýrská skupina Bor
  • 137. pionýrská skupina
  • 143. pionýrská skupina Jana Nerudy
  • 147. pionýrská skupina Galaxie
  • 154. pionýrská skupina Paprsek
  • 16. pionýrská skupina Centrum zájmové činnosti dětí - DISK
  • 160. pionýrská skupina Vampoš
  • 188. pionýrská skupina T. O. Bobříci
  • 2. pionýrská skupina Klíč
  • 21. pionýrská skupina Střelka
  • 213. pionýrská skupina UFO
  • 241. pionýrská skupina Ledňáček
  • 37. pionýrská skupina Pplk. VALLY
  • 40. pionýrská skupina Košík
  • 45. pionýrská skupina Praha 6
  • 49. pionýrská skupina Kočovníci
  • 6. pionýrská skupina
  • 61. pionýrská skupina Paprsek
  • 63. pionýrská skupina SOSNA Praha 8
  • 68. pionýrská skupina Lvíčata
  • 73. pionýrská skupina Vodovod
  • 76. pionýrská skupina Jánka Fábryho
  • 78. pionýrská skupina Skalka
  • 8. pionýrská skupina
  • 93. pionýrská skupina ORION
  • 96. pionýrská skupina Veselí Medvědi
  • Pionýrská skupina Kraken M
  • Pionýrská skupina Beta
  • Pionýrská skupina Omega
  • Pionýrská skupina Záře
  • 02 Středočeská krajská organizace Pionýra
  • 6. pionýrská skupina Kolín
  • 8. pionýrská skupina Příbram
  • Pionýrská skupina "Klub dětí" Dobrovice
  • Pionýrská skupina "speciálních sil AČR"
  • Pionýrská skupina 1.PTS Táborník Ml. Boleslav - pionýrské oddíly Středočeského kraje
  • Pionýrská skupina Akademie sportu
  • Pionýrská skupina Beroun - Závodí
  • Pionýrská skupina Beroun 1
  • Pionýrská skupina Čáslav
  • Pionýrská skupina Jince
  • Pionýrská skupina Kamýk nad Vltavou
  • Pionýrská skupina Lubná
  • Pionýrská skupina Mladý vodák
  • Pionýrská skupina Modelářské centrum MB
  • Pionýrská skupina MOV "STŘELKA"
  • Pionýrská skupina Nymburk 2
  • Pionýrská skupina Paprsek Unhošť
  • Pionýrská skupina PC "Florbalová akademie MB - výcvikové středisko florbalu Středočeského kraje"
  • Pionýrská skupina Pětka Trubská
  • Pionýrská skupina Počaply
  • Pionýrská skupina Rak Rakovník
  • Pionýrská skupina Restart
  • Pionýrská skupina Švermováček
  • Pionýrská skupina Ursa
  • Pionýrská skupina Veteráni Kladno
  • Pionýrská skupina Výsadkáři 8280
  • 03 Jihočeská krajská organizace Pionýra
  • Pionýrská skupina 8. března Jindřichův Hradec
  • Pionýrská skupina České Velenice
  • Pionýrská skupina Český Rudolec
  • Pionýrská skupina Čestice-Podlesáci
  • Pionýrská skupina Jindřichův Hradec
  • Pionýrská skupina Kájov
  • Pionýrská skupina Kaplice
  • Pionýrská skupina Koloušci
  • Pionýrská skupina Křemže
  • Pionýrská skupina Radost Košetice
  • Pionýrská skupina Zliv
  • 04 Plzeňská krajská organizace Pionýra
  • 87. pionýrská skupina Javor
  • Pionýrská skupina Bílá Cerkev Strašice
  • Pionýrská skupina Březová
  • Pionýrská skupina Čtyřlístek
  • Pionýrská skupina Deliba Kožlany
  • Pionýrská skupina des. St. Roubala Habartov
  • Pionýrská skupina Divoká Orlice
  • Pionýrská skupina Dobřany
  • Pionýrská skupina Holýšov
  • Pionýrská skupina HOMOLKA
  • Pionýrská skupina Horní Bříza
  • Pionýrská skupina Hradec
  • Pionýrská skupina Hrádek
  • Pionýrská skupina Jitřenka Kdyně
  • Pionýrská skupina Kolo Koloveč
  • Pionýrská skupina Mír Domažlice
  • Pionýrská skupina Mladých požárníků
  • Pionýrská skupina Nepomuk
  • Pionýrská skupina Otava Sušice
  • Pionýrská skupina Pionýr Kaznějov
  • Pionýrská skupina Prácheň Horažďovice
  • Pionýrská skupina Ptáčata Domažlice
  • Pionýrská skupina Safír Kdyně
  • Pionýrská skupina Skřítkové Blížejov
  • Pionýrská skupina Starý Plzenec
  • Pionýrská skupina STOPAŘI
  • Pionýrská skupina Střela Plasy
  • Pionýrská skupina Šlápota
  • Pionýrská skupina Šťáhlavy
  • Pionýrská skupina Trojlístek Strašice
  • Pionýrská skupina Tuláci
  • Pionýrská skupina Walden
  • 06 Ústecká krajská organizace Pionýra
  • 14. pionýrská skupina Aljaška
  • 5. pionýrská skupina Děčín
  • 7. pionýrská skupina Děčín
  • Pionýrská skupina Dravci
  • Pionýrská skupina Dubí 2
  • Pionýrská skupina Heleny Bišové
  • Pionýrská skupina Chomutov
  • Pionýrská skupina kapitána Otakara Jaroše
  • Pionýrská skupina Libochovice
  • Pionýrská skupina Štětí
  • 07 Liberecká krajská organizace Pionýra
  • 1. pionýrská skupina
  • 3. Pionýrská skupina
  • Pionýrská skupina - KATAMARÁN
  • Pionýrská skupina Objevitelé
  • Pionýrská skupina PERSEUS
  • Pionýrská skupina Radovánka
  • Pionýrská skupina Ralsko
  • Pionýrská skupina Tužíňáci
  • pionyrská skupina Výři
  • 08 Královéhradecká krajská organizace
  • Pionýrská skupina Bokouš
  • Pionýrská skupina Brontosauři
  • Pionýrská skupina Dobruška
  • Pionýrská skupina Fráni Šrámka
  • Pionýrská skupina Jiřího Wolkera
  • Pionýrská skupina Kamarádi
  • Pionýrská skupina Kryštofa Kolumba
  • Pionýrská skupina Mladost
  • Pionýrská skupina Náchod
  • Pionýrská skupina Podskalák
  • Pionýrská skupina POHODA
  • Pionýrská skupina Přátelství
  • Pionýrská skupina Radost
  • Pionýrská skupina Táborník
  • Pionýrská skupina Za Vodou
  • 09 Pardubická krajská organizace Pionýra
  • Pionýrská skupina Franka Elstnera
  • Pionýrská skupina Hraničář Červená Voda
  • Pionýrská skupina Hugo Sytaře
  • Pionýrská skupina Jevíčko
  • Pionýrská skupina Kormorán
  • Pionýrská skupina Kunvald
  • Pionýrská skupina Marie Sedláčkové
  • Pionýrská skupina MOV
  • Pionýrská skupina Polabiny ll, Pardubice
  • Pionýrská skupina Polička
  • Pionýrská skupina Přátelství,Pardubice
  • Pionýrská skupina Přelouč
  • Pionýrská skupina Skála
  • Pionýrská skupina Slávy Horníka Pardubice
  • Pionýrská skupina Vodní sporty
  • Pionýrská skupina Vysočina Svitavy
  • 10 Krajská organizace Kraje Vysočina
  • Pionýrská skupina Jihlava 1
  • Pionýrská skupina Jiřího Wolkera
  • Pionýrská skupina Jitřenka Kaliště
  • Pionýrská skupina Kamarád
  • Pionýrská skupina Kamarádi cest Okříšky
  • Pionýrská skupina Luka nad Jihlavou
  • Pionýrská skupina Mláďata
  • Pionýrská skupina Pacov
  • Pionýrská skupina Svidník
  • Pionýrská skupina T.O. Mešnice
  • Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou
  • Pionýrská skupina Velká Bíteš
  • Pionýrská skupina Výšina
  • Pionýrská skupina Zálesák Jihlava
  • 11 Jihomoravská krajská organizace Pionýra
  • pionýrská skupina Modřice
  • 10. pionýrská skupina
  • 11. pionýrská skupina Vlci
  • 30. pionýrská skupina Mládí
  • 32. pionýrská skupina Galaxie
  • 34. pionýrská skupina Lesná
  • 43. pionýrská skupina Vinohrady
  • 45. pionýrská skupina SVRATKA
  • 5. Pionýrská skupina S.T.O. Jiřího Wolkera
  • 52. pionýrská skupina Slunovrat
  • 57. pionýrská skupina Práčata
  • 69. pionýrská skupina Strážci míru
  • 7. pionýrská skupina Borač
  • 76. pionýrská skupina Borky
  • 8. pionýrská skupina Hvězda
  • 85. pionýrská skupina Letka
  • 90. TSP
  • 91.pionýrská skupina HÁDY
  • Pionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti"
  • Pionýrská skupina Boskovice
  • Pionýrská skupina Ivanovice na Hané
  • Pionýrská skupina Jedovnice
  • Pionýrská skupina Jevišovice
  • Pionýrská skupina Kamarádi Křenovice
  • Pionýrská skupina Křtiny
  • Pionýrská skupina Lesní Moudrost
  • Pionýrská skupina Lysice
  • Pionýrská skupina Pavučina
  • pionýrská skupina Pionýr Řečkovice
  • Pionýrská skupina Radlice-Medlánky
  • Pionýrská skupina Spartakovci
  • pionýrská skupina TAŽNÍ PTÁCI
  • pionýrská skupina Zouvalka
  • Stanice mladých techniků 3.pionýrská skupina
  • 12 Olomoucko-zlínská krajská organizace Pionýra
  • 2. pionýrská skupina Julia Fučíka Kroměříž
  • Pionýrská skupina Bystřice pod Hostýnem
  • pionýrská skupina Brodek u Prostějova
  • Pionýrská skupina Čápata
  • Pionýrská skupina DLouhá Loučka
  • Pionýrská skupina dr. Mirko Očadlíka
  • Pionýrská skupina Dřevohostice
  • Pionýrská skupina Klubovna Čtrnáctka
  • Pionýrská skupina Kojetín
  • Pionýrská skupina Kopeček
  • Pionýrská skupina Kunovice
  • Pionýrská skupina Obránců míru Chropyně
  • Pionýrská skupina Plejády Šternberk
  • Pionýrská skupina Plši
  • Pionýrská skupina Šumperk
  • Pionýrská skupina Táborníci
  • Pionýrská skupina Zborovice
  • 13 Moravskoslezská krajská organizace
  • 12. pionýrská skupina Mladých ochránců přírody
  • 17. pionýrská skupina Karviná
  • 3. pionýrská skupina Orlová
  • Pionýrská skupina Beskyd
  • Pionýrská skupina Butovická
  • Pionýrská skupina J.Á. Komenského
  • Pionýrská skupina Ještěr
  • Pionýrská skupina K. Pokorného
  • Pionýrská skupina Kamenec
  • Pionýrská skupina Kopřivnice
  • Pionýrská skupina Letov
  • Pionýrská skupina Miloše Sýkory
  • Pionýrská skupina Odra
  • Pionýrská skupina PASKOV
  • Pionýrská skupina Přátelství
  • Pionýrská skupina Psohlavci
  • Pionýrská skupina Směr
  • Pionýrská skupina Sokol
  • Pionýrská skupina Spartakovci
  • Pionýrská skupina Šenov
 
 
<<
<
1
>
>>

Cesta kolem světa za 13 dní

16. 8. - 28. 8. 2020 TZ Přebudov

Plzeňský

Cesta kolem světa za 13 dní? Zdá se vám to nemožné? Nám ne... Pojďte s námi zažít dobrodružství a procestujte s námi celý svět. Dozvíte se spoustu důležitého i zajímavého a ještě si společně užijem...

Více

Pořadatel: Pionýrská skupina Nepomuk

Termín: 16. 8. - 28. 8. 2020

Věk: 6 - 15

Kapacita: 80 (80 volných míst)

Ubytování:

  • Stany s podsadou
  • Chatky

Typ: Klasický

Zaměření:

  • Tábornictví
  • Pěší turistika
  • Vzdělávání

Fyzická náročnost: 2

Cena pro veřejnost: 3800 Kč

Cena pro členy: 3200 Kč

Cesta kolem světa za 13 dní? Zdá se vám to nemožné? Nám ne... Pojďte s námi zažít dobrodružství a procestujte s námi celý svět. Dozvíte se spoustu důležitého i zajímavého a ještě si společně užijeme spoustu legrace.

Potřebné vybavení: Prostěradlo, malý batoh na výlety, spací pytel, láhev na pití, kapesné (rozumné), věci osobní hygieny, ručníky, toaletní papír, hrnek na pití, lžička, lžíce, kompletní ešus, utěrka, teplé oblečení na spaní, spodní prádlo, ponožky, oblečení do přírody, sportovní oděv, plavky, pláštěnka, baterka + náhradní baterie a žárovka, pokrývka hlavy, pastelky, psací potřeby, holínky, boty na koupání, sportovní obuv, sandály, prostředek proti klíšťatům, opalovací krém

Schůzka s rodiči: ne

Návštěvní den: ne

 

Léto na Perninku

22. 8. - 30. 8. 2020 Pernink (Krušné hory)

Karlovarský

Tábor se nachází v Krušných horách v obci Pernink. Účastníci tábora budou ubytováni ve vícelůžkových pokojích chaty Archa, stravování je v jídelně, k dispozici jsou umývárny, sprchy a WC. Táborová...

Více

Pořadatel: Pionýrská skupina Šťáhlavy

Termín: 22. 8. - 30. 8. 2020

Odjezd: Plzeň

Věk: 6 - 14

Kapacita: 35 (5 volných míst)

Ubytování:

  • Budova

Typ: Klasický

Zaměření:

  • Tábornictví
  • Pěší turistika

Fyzická náročnost: 2

Cena pro veřejnost: 3200 Kč

Cena pro členy: 2900 Kč

Tábor se nachází v Krušných horách v obci Pernink. Účastníci tábora budou ubytováni ve vícelůžkových pokojích chaty Archa, stravování je v jídelně, k dispozici jsou umývárny, sprchy a WC. Táborová činnost je zaměřena na pobyt a hry v přírodě, sport a turistiku. Děti budou rozdělené do oddílů po cca 10 členech, se kterými po celou dobu konání tábora pracují kvalifikovaní vedoucí + instruktor.

Potřebné vybavení: ložní povlečení nebo vlastní spacák

Schůzka s rodiči: NE

Sraz účastníků: ANO

Návštěvní den: NE

Fotografie:

 
<<
<
1
>
>>