Pionýrská přihlašovna

Zkoušení AOS - Hlavní vedoucí zotavovacích akcí dětí a mládeže

13. 10. 2024 8:00 - 19:00

Praha - Senovážné náměstí 24 - zasedačky POP + ÚP

Zkoušky přes tzv. Autorizovanou osobu (systém rekvalifikací přes profesní kvalifikace celoživotního vzdělávání) pro získání profesní kvalifikace Hlavní vedoucí zotavovací akce dětí a mládeže bude probíhat ve skupinách po 3 lidech a bude probíhat s přestávkami od 8:30 do 18:30. V rámci jednotlivých částí zkoušek - písemných, praktických a ústních musí účastník prokázat znalosti a dovednosti obsažené v Hodnotícím standardu, který je k nalezení na webu narodnikvalifikace nebo zde v přiloženém souboru.

Upozorňujeme, že před začátkem zkoušky je nutné doložit potvrzení o zdravotní způsobilosti pro kvalifikaci hlavního vedoucího zotavovací akce.

Absolvent této kvalifikace získá kompetenci organizovat zotavovací akce a tábory pro děti s obecnou platností bez časového omezení.

Pořadatel akce: Pražská organizace Pionýra

Web akce: https://narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-749-Hlavni_vedouci_zotavovaci_akce_deti_a_mladeze/revize-4682

Strava: Zajištěný oběd a občerstvení

Doporučený věk: od 18 let