Pionýrská přihlašovna

ŽEBŘÍK - seminář jak realizovat nahlášené aktivity

17. 10. 2024 18:00 - 21:00

Senovážné náměstí 23, vchod D, zasedací místnost 201

Ve čtvrtek 17. října 2024 od 18:00 proběhne v Praze (Senovážné náměstí 23, vchod D, místnost 201) seminář k fungování Žebříku. Jedná se o projekt, který předložil Pionýr 8. dubna 2024 v rámci zjednodušených projektů (Šablony) na následující 3 roky. V rámci realizace projektu je možné podpořit:

• vzdělávání vedoucích a jejich osobnostní rozvoj,
  • aktivity s dětmi a mládeží.

K zapojení do projektu byly vyzvány všechny pobočné spolky Pionýra. Náš projekt prošel formálním hodnocením a posouzením přijatelnosti a teď čeká na rozhodnutí o poskytnutí dotace.

Celková výše požadavků přesáhla významně stanovené limity pro předložení projektu. Možná realizace tak byla rozložena mezi KOP návazně na počet zapojených pobočných spolků a z toho vyplývající možnou alokaci prostředků. Stejný postup byl následně zvolen i pro předběžné dotace pobočným spolkům v rámci jednotlivých KOP. Předběžný přehled jednotek, které budou k dispozici je TADYPodrobnosti o Žebříku se dozvíte ZDE.

Všem zapojeným skupinám důrazně doporučujeme účast na tomto semináři.

Pořadatel akce: Pražská organizace Pionýra

Web akce: https://www.pionyr.cz/prihlasovna-detail/?id=569