Spolupráce probíhá i na místní úrovni - mnohé pionýrské skupiny a oddíly pořádají společné akce s oddíly jiných organizací, domy dětí a mládeže a podobně.

Mozaika Pionýra

Znáte Mozaiku? Je to náš společný pionýrský časopis, který vychází v tištěné i elektronické podobě. Přináší informace z jednání orgánů, kalendář akcí, organizační informace i zprávy o akcích PS apod. Nabízí i řadu praktických námětů (výlety, geocaching, rukodělky, všité přílohy s aktivitami – metodické listy a dvakrát ročně tematické speciály).

Pište, posílejte, přispívejte!

Je to tak, Mozaika samozřejmě nabízí prostor i pro vás. Přispívat můžete jak do stálých rubrik (například zprávy z akcí, rukodělky), tak nabídnout úplně nové náměty, otevřít témata k diskuzi, nebo třeba popřát někomu k narozeninám.

Mozaika je zkrátka nás všech, tak se nebojte do ní občas přispět. 🙂

Stačí napsat na mozaika@pionyr.cz.

Mozaika automaticky chodí na všechny pionýrské skupiny, oddíly a kluby. Každý měsíc také vyjde elektronicky na adrese mozaika.pionyr.cz, odkaz najdete v Horkých novinkách i na facebooku.

A jestli ji chcete dostávat tištěnou, ale nechodí vám, napište na mozaika@pionyr.cz a něco vymyslíme. 🙂

Již několik let vychází v Mozaice dle potřeby a možností tematické speciály. Níže naleznete seznam všech vydaných speciálů: