Víte, že?

Naše výroční zprávy za roky 2011 a 2012 se dostaly mezi 50 nejúspěšnějších v žebříčku CZECH TOP 100.


Tábory

  •  
  • Pionýr, z. s.
  • 01 Pražská organizace Pionýra
  • 1. pionýrská skupina Podskaláci
  • 103. pionýrská skupina Františka Soukala
  • 104. pionýrská skupina Fregata
  • 109. pionýrská skupina Vyšehrad
  • 117. pionýrská skupina Kalich
  • 121. pionýrská skupina Bor
  • 137. pionýrská skupina
  • 143. pionýrská skupina Jana Nerudy
  • 147. pionýrská skupina Galaxie
  • 154. pionýrská skupina Paprsek
  • 16. pionýrská skupina Centrum zájmové činnosti dětí - DISK
  • 160. pionýrská skupina Vampoš
  • 188. pionýrská skupina T. O. Bobříci
  • 2. pionýrská skupina Klíč
  • 21. pionýrská skupina Střelka
  • 213. pionýrská skupina UFO
  • 241. pionýrská skupina Ledňáček
  • 37. pionýrská skupina Pplk. VALLY
  • 40. pionýrská skupina Košík
  • 45. pionýrská skupina Praha 6
  • 49. pionýrská skupina Kočovníci
  • 6. pionýrská skupina
  • 61. pionýrská skupina Paprsek
  • 63. pionýrská skupina SOSNA Praha 8
  • 68. pionýrská skupina Lvíčata
  • 73. pionýrská skupina Vodovod
  • 76. pionýrská skupina Jánka Fábryho
  • 78. pionýrská skupina Skalka
  • 8. pionýrská skupina
  • 93. pionýrská skupina ORION
  • 96. pionýrská skupina Veselí Medvědi
  • Pionýrská skupina Kraken M
  • Pionýrská skupina Beta
  • Pionýrská skupina Omega
  • Pionýrská skupina Záře
  • 02 Středočeská krajská organizace Pionýra
  • 6. pionýrská skupina Kolín
  • 8. pionýrská skupina Příbram
  • Pionýrská skupina "Klub dětí" Dobrovice
  • Pionýrská skupina "speciálních sil AČR"
  • Pionýrská skupina 1.PTS Táborník Ml. Boleslav - pionýrské oddíly Středočeského kraje
  • Pionýrská skupina Akademie sportu
  • Pionýrská skupina Beroun - Závodí
  • Pionýrská skupina Beroun 1
  • Pionýrská skupina Čáslav
  • Pionýrská skupina Jince
  • Pionýrská skupina Kamýk nad Vltavou
  • Pionýrská skupina Lubná
  • Pionýrská skupina Mladý vodák
  • Pionýrská skupina Modelářské centrum MB
  • Pionýrská skupina MOV "STŘELKA"
  • Pionýrská skupina Nymburk 2
  • Pionýrská skupina Paprsek Unhošť
  • Pionýrská skupina PC "Florbalová akademie MB - výcvikové středisko florbalu Středočeského kraje"
  • Pionýrská skupina Pětka Trubská
  • Pionýrská skupina Počaply
  • Pionýrská skupina Rak Rakovník
  • Pionýrská skupina Restart
  • Pionýrská skupina Švermováček
  • Pionýrská skupina Ursa
  • Pionýrská skupina Veteráni Kladno
  • Pionýrská skupina Výsadkáři 8280
  • 03 Jihočeská krajská organizace Pionýra
  • Pionýrská skupina 8. března Jindřichův Hradec
  • Pionýrská skupina České Velenice
  • Pionýrská skupina Český Rudolec
  • Pionýrská skupina Čestice-Podlesáci
  • Pionýrská skupina Jindřichův Hradec
  • Pionýrská skupina Kájov
  • Pionýrská skupina Kaplice
  • Pionýrská skupina Koloušci
  • Pionýrská skupina Křemže
  • Pionýrská skupina Radost Košetice
  • Pionýrská skupina Zliv
  • 04 Plzeňská krajská organizace Pionýra
  • 87. pionýrská skupina Javor
  • Pionýrská skupina Bílá Cerkev Strašice
  • Pionýrská skupina Březová
  • Pionýrská skupina Čtyřlístek
  • Pionýrská skupina Deliba Kožlany
  • Pionýrská skupina des. St. Roubala Habartov
  • Pionýrská skupina Divoká Orlice
  • Pionýrská skupina Dobřany
  • Pionýrská skupina Holýšov
  • Pionýrská skupina HOMOLKA
  • Pionýrská skupina Horní Bříza
  • Pionýrská skupina Hradec
  • Pionýrská skupina Hrádek
  • Pionýrská skupina Jitřenka Kdyně
  • Pionýrská skupina Kolo Koloveč
  • Pionýrská skupina Mír Domažlice
  • Pionýrská skupina Mladých požárníků
  • Pionýrská skupina Nepomuk
  • Pionýrská skupina Otava Sušice
  • Pionýrská skupina Pionýr Kaznějov
  • Pionýrská skupina Prácheň Horažďovice
  • Pionýrská skupina Ptáčata Domažlice
  • Pionýrská skupina Safír Kdyně
  • Pionýrská skupina Skřítkové Blížejov
  • Pionýrská skupina Starý Plzenec
  • Pionýrská skupina STOPAŘI
  • Pionýrská skupina Střela Plasy
  • Pionýrská skupina Šlápota
  • Pionýrská skupina Šťáhlavy
  • Pionýrská skupina Trojlístek Strašice
  • Pionýrská skupina Tuláci
  • Pionýrská skupina Walden
  • 06 Ústecká krajská organizace Pionýra
  • 14. pionýrská skupina Aljaška
  • 5. pionýrská skupina Děčín
  • 7. pionýrská skupina Děčín
  • Pionýrská skupina Dravci
  • Pionýrská skupina Dubí 2
  • Pionýrská skupina Heleny Bišové
  • Pionýrská skupina Chomutov
  • Pionýrská skupina kapitána Otakara Jaroše
  • Pionýrská skupina Libochovice
  • Pionýrská skupina Štětí
  • 07 Liberecká krajská organizace Pionýra
  • 1. pionýrská skupina
  • 3. Pionýrská skupina
  • Pionýrská skupina - KATAMARÁN
  • Pionýrská skupina Objevitelé
  • Pionýrská skupina PERSEUS
  • Pionýrská skupina Radovánka
  • Pionýrská skupina Ralsko
  • Pionýrská skupina Tužíňáci
  • pionyrská skupina Výři
  • 08 Královéhradecká krajská organizace
  • Pionýrská skupina Bokouš
  • Pionýrská skupina Brontosauři
  • Pionýrská skupina Dobruška
  • Pionýrská skupina Fráni Šrámka
  • Pionýrská skupina Jiřího Wolkera
  • Pionýrská skupina Kamarádi
  • Pionýrská skupina Kryštofa Kolumba
  • Pionýrská skupina Mladost
  • Pionýrská skupina Náchod
  • Pionýrská skupina Podskalák
  • Pionýrská skupina POHODA
  • Pionýrská skupina Přátelství
  • Pionýrská skupina Radost
  • Pionýrská skupina Táborník
  • Pionýrská skupina Za Vodou
  • 09 Pardubická krajská organizace Pionýra
  • Pionýrská skupina Franka Elstnera
  • Pionýrská skupina Hraničář Červená Voda
  • Pionýrská skupina Hugo Sytaře
  • Pionýrská skupina Jevíčko
  • Pionýrská skupina Kormorán
  • Pionýrská skupina Kunvald
  • Pionýrská skupina Marie Sedláčkové
  • Pionýrská skupina MOV
  • Pionýrská skupina Polabiny ll, Pardubice
  • Pionýrská skupina Polička
  • Pionýrská skupina Přátelství,Pardubice
  • Pionýrská skupina Přelouč
  • Pionýrská skupina Skála
  • Pionýrská skupina Slávy Horníka Pardubice
  • Pionýrská skupina Vodní sporty
  • Pionýrská skupina Vysočina Svitavy
  • 10 Krajská organizace Kraje Vysočina
  • Pionýrská skupina Jihlava 1
  • Pionýrská skupina Jiřího Wolkera
  • Pionýrská skupina Jitřenka Kaliště
  • Pionýrská skupina Kamarád
  • Pionýrská skupina Kamarádi cest Okříšky
  • Pionýrská skupina Luka nad Jihlavou
  • Pionýrská skupina Mláďata
  • Pionýrská skupina Pacov
  • Pionýrská skupina Svidník
  • Pionýrská skupina T.O. Mešnice
  • Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou
  • Pionýrská skupina Velká Bíteš
  • Pionýrská skupina Výšina
  • Pionýrská skupina Zálesák Jihlava
  • 11 Jihomoravská krajská organizace Pionýra
  • pionýrská skupina Modřice
  • 10. pionýrská skupina
  • 11. pionýrská skupina Vlci
  • 30. pionýrská skupina Mládí
  • 32. pionýrská skupina Galaxie
  • 34. pionýrská skupina Lesná
  • 43. pionýrská skupina Vinohrady
  • 45. pionýrská skupina SVRATKA
  • 5. Pionýrská skupina S.T.O. Jiřího Wolkera
  • 52. pionýrská skupina Slunovrat
  • 57. pionýrská skupina Práčata
  • 69. pionýrská skupina Strážci míru
  • 7. pionýrská skupina Borač
  • 76. pionýrská skupina Borky
  • 8. pionýrská skupina Hvězda
  • 85. pionýrská skupina Letka
  • 90. TSP
  • 91.pionýrská skupina HÁDY
  • Pionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti"
  • Pionýrská skupina Boskovice
  • Pionýrská skupina Ivanovice na Hané
  • Pionýrská skupina Jedovnice
  • Pionýrská skupina Jevišovice
  • Pionýrská skupina Kamarádi Křenovice
  • Pionýrská skupina Křtiny
  • Pionýrská skupina Lesní Moudrost
  • Pionýrská skupina Lysice
  • Pionýrská skupina Pavučina
  • pionýrská skupina Pionýr Řečkovice
  • Pionýrská skupina Radlice-Medlánky
  • Pionýrská skupina Spartakovci
  • pionýrská skupina TAŽNÍ PTÁCI
  • pionýrská skupina Zouvalka
  • Stanice mladých techniků 3.pionýrská skupina
  • 12 Olomoucko-zlínská krajská organizace Pionýra
  • 2. pionýrská skupina Julia Fučíka Kroměříž
  • Pionýrská skupina Bystřice pod Hostýnem
  • pionýrská skupina Brodek u Prostějova
  • Pionýrská skupina Čápata
  • Pionýrská skupina DLouhá Loučka
  • Pionýrská skupina dr. Mirko Očadlíka
  • Pionýrská skupina Dřevohostice
  • Pionýrská skupina Klubovna Čtrnáctka
  • Pionýrská skupina Kojetín
  • Pionýrská skupina Kopeček
  • Pionýrská skupina Kunovice
  • Pionýrská skupina Obránců míru Chropyně
  • Pionýrská skupina Plejády Šternberk
  • Pionýrská skupina Plši
  • Pionýrská skupina Šumperk
  • Pionýrská skupina Táborníci
  • Pionýrská skupina Zborovice
  • 13 Moravskoslezská krajská organizace
  • 12. pionýrská skupina Mladých ochránců přírody
  • 17. pionýrská skupina Karviná
  • 3. pionýrská skupina Orlová
  • Pionýrská skupina Beskyd
  • Pionýrská skupina Butovická
  • Pionýrská skupina J.Á. Komenského
  • Pionýrská skupina Ještěr
  • Pionýrská skupina K. Pokorného
  • Pionýrská skupina Kamenec
  • Pionýrská skupina Kopřivnice
  • Pionýrská skupina Letov
  • Pionýrská skupina Miloše Sýkory
  • Pionýrská skupina Odra
  • Pionýrská skupina PASKOV
  • Pionýrská skupina Přátelství
  • Pionýrská skupina Psohlavci
  • Pionýrská skupina Směr
  • Pionýrská skupina Sokol
  • Pionýrská skupina Spartakovci
  • Pionýrská skupina Šenov
 
 
<<
<
1
>
>>
<<
<
1
>
>>