Osvědčilo se nám

Koupili jste si úžasný hlavolam z mnoha dílků? Jděte si koupit ještě jeden na náhradní díly.

Tajemství rodiny Goldstein von Mrtník

Počet dnů / etap
Roční období
léto

Zuzana Pochmanová a kolektiv vedoucích
Stav
Publikována
Vytvořeno
16. 10. 2023
Upraveno
16. 10. 2023
Věková kategorie
Předškoláci - 15 let
Táborová hra

Motiv

Nejstarším členem rodiny byla teta Tessie, která zemřela ještě „před táborem“. Její rodina se za pomoci právníka pokouší vypořádat dědictví po zemřelé tetě. Každý vlastně tak trochu po svém, protože členové rodiny mají různé zvláštnosti. Při schůzce s právníkem, kde je přítomna celá rodina, se ovšem všichni dozví, že se závěť ztratila. Nikdo netuší, jak a kam, a proto prosí ty nejlepší detektivní agentury, aby jim dorazily na pomoc záhadu vyřešit

Popis

Čtrnáctidenní letní tábor, hry se dají hrát v lese a na louce. Tábor jsme realizovali v klasickém tábořišti se stany s podsadou a pevnou budovou.

Hra je zaměřena převážně na rozvoj logického myšlení a týmovou spolupráci. Vzhledem k tomu, že máme děti od 6 do 15 let, je týmová spolupráce – nejen během her – nutná. Je velmi důležité, aby se děti naučily spolupracovat napříč věkem a učily se tak nejen zmiňované týmové spolupráci, ale i toleranci, která se jim v životě bude určitě hodit. Mimo to máme samozřejmě zahrnuty do programu sportovní aktivity na rozvoj fyzické kondice či jemné motoriky.

Bez názvu-25.png