Činnost pionýrských oddílů a klubů je rozmanitá také díky tomu, že se na její tvorbě podílejí i děti.

Jak se přihlásit na akci na Přihlašovně

Na Přihlašovně najdeš pionýrské akce, které jsou celorepublikové (Kamínka, RESET, LTŠ,…), ale i regionální akce, které pořádá tvoje krajská organizace Pionýra (různé kurzy, setkání apod.). Pro zobrazení celé nabídky akcí určených pro tebe, se musíš přihlásit do aplikace svým uživatelským jménem a heslem.

Co dělat, když nemáš uživatelské přístupy

Požádej svého vedoucího pionýrské skupiny, oddílového vedoucího, nebo toho, kdo má na vaší skupině na starosti registraci členů, aby ti aktivoval v RISPu „Uživatele webu“. K tomu bude potřebovat tvoji funkční mailovou adresu. Ihned po zadání do systému ti přijde e-mail s odkazem, na kterém si potom můžeš nastavit své nové heslo. Pozor odkaz pro nastavení hesla je platný pouze tři dny, tak to nepropásni. Pokud z nějakého důvodu není možné uživatele webu aktivovat, obrať se na helpdesk Ústředí Pionýra.

Jak se přihlásit na akci

1. Otevři si Přihlašovnu a vlevo nahoře klikni na tlačítko „Přihlásit“. Otevře se ti přihlašovací formulář, kam musíš vyplnit své uživatelské jméno a heslo.
  2. V Přihlašovně si z nabídky vyber akci, které se chceš zúčastnit. V jejím detailu najdeš bližší informace a podmínky pro účast na akci.
  3. Pro přihlášení použij tlačítko „Přihlásit na akci“ (najdeš ho nad diskuzí). Někdy potřebuje organizátor akce vědět víc informací, a tak se tě ještě může ptát na další věci (některé mohou být povinné a bez jejich vyplnění se na akci nepřihlásíš). Pokud si potřebuješ nějaké informace ujasnit, můžeš si rozpracovanou přihlášku uložit jako koncept.
  4. Po přihlášení na akci ti přijde na tvoji mailovou adresu zpráva o předběžném přihlášení na akci, variabilní symbol a další informace (například jak zaplatit účastnický poplatek).
  5. Pokud potřebuješ do aplikace nahrát soubor (například naskenované potvrzení, přihlášku, souhlas apod.), použij v detailu akce tlačítko „Přidat soubor“. Nahrávaný soubor můžeš i pojmenovat. Nezapomeň použít tlačítko „Uložit soubory“.

Pokud si s něčím nebudeš vědět rady, obrať se na organizátora akce. Určitě ti poradí.