Pionýr je jedním ze zakládajících členů České rady dětí a mládeže, která je dnes uznávanou reprezentací dětí a mládeže.

Nabídka i prosba pro oddíláky

Na těchto stránkách tobě i členům tvého oddílu nabízíme aktivitu, která je příležitostí s dětmi pracovat i v tomto mimořádném stavu. Pokud se jí rozhodneš využít, oslov jakoukoliv cestou děti ze svého oddílu, aby se do výzev zapojily a pokračovaly tak v oddílové činnosti.

V sekci E-odborky najdeš informace o dvou odborkách, které lze splnit a získat on-line, bez nutnosti fyzicky se potkat. Nezáleží jestli jste s odborkami pracovali už dřív a nechcete přestat, nebo je právě tady vyzkoušíte poprvé.

V části Výzvy jsou pak jednotlivé úkoly, které jsou nabídkovou aktivitou pro děti a také možností pro pokračování „běžné“ oddílové činnosti a udržení kontaktu s dětmi (i když na dálku).

Děti si z výzev mohou vybírat, plnit je, posílat si mezi sebou zprávy o tom, jak si s nimi poradily, povídat si o nich na online schůzkách…

Výzvy si děti sice možná najdou na internetu samy, ale při jejich plnění je důležitá i role oddílových vedoucích. Právě vedoucím se totiž děti budou chlubit se svými úspěchy nebo žádat o radu a pomoc a zasílat fotky z plnění výzvy. Proto jsi to právě ty, od koho potřebujeme informaci o dětech, které výzvu splnily (nechceme přece, aby o tom děti psaly někomu cizímu).

Jak na to? Pošli nám v následující tabulce základní informaci o dětech, které se rozhodly výzvu přijmout. Je na tobě, abys od dětí posbíral/a fotky, kterými doloží splnění výzvy. Budeme moc rádi, když nějakou fotku pošleš i nám, na adresu vyzvy@pionyr.cz. Možná právě některé z dětí z tvého oddílu získá odměnu v podobě trička. Výherce budeme losovat ze zaslaných tabulek. Plnitele zapiš do tabulky tolikrát, kolik výzev splnil. 🙂

Pozn.:

Do tabulky uveď adresu, na kterou má být tričko zasláno. Ideálně svoji, ať si s oceněným dítětem můžete odměnu předat přímo, pokud bydlí někde v rozumném dosahu. Pokud by takové předání bylo složité, uveď prosím adresu na dítě a zašleme tričko rovnou k němu. Nezapomeň také uvést, jakou má mít tričko velikost.

Odměny pionýrský pes odesílá do 14 dnů od vylosování.