Víte, že?

Převážné většiny soutěží, které Pionýr pořádá, se můžete zúčastnit, i když nepatříte mezi jeho členy.

… spacák, ešus, holinky …

A HLAVNĚ NEZAPOMEŇTE NA POJIŠTĚNÍ!

Výprava na tábor, to je rodinná událost rovná výpravě expedice do amazonské džungle. Vejde se do batohu či tašky všechno, co považují rodiče za nutné? Není toho málo nebo moc? Nakonec děti přivezou polovinu věcí nevybalených, ale myslet se musí na všechno. i na jejich zdraví… a potom nastane čas čekání na návrat. Který rodič by neotvíral den co den o prázdninách poštovní schránku a netrpělivě vyhlížel pohled nebo alespoň krátký dopis se zprávou, jak se jeho dítě (děti) na letním táboře má. Dnes už v mnoha případech nahradily pohlednici zprávy sms z mobilu, ale přesto, vždyť i na dobrém táboře se může leccos stát…

Kéž by odřený loket nebo klíště patřily k těm největším karambolům, které mohou vaše děti v životě potkat. Drobným úrazům se koneckonců neubrání ani pod vaším dohledem. Výběr letního tábora, kde jsou vaše ratolesti v péči cizích lidí, je o to důležitější. Ovšem přestože svěřujete děti do rukou kvalifikovaných a zkušených profesionálů, neměli byste zapomenout na pojištění proti nepředvídaným událostem a nebezpečným úrazům, kterým koneckonců někdy zabránit nelze.

Na všech našich táborech se na děti vztahuje úrazové pojištění poskytované pojišťovnou Kooperativa, ať už jde o členy Pionýra či nikoli. Veškeré podrobnosti o pojistných produktech pojišťovny Kooperativa naleznete na www.koop.cz.