Pionýrská přihlašovna

Seminář - Výchovný systém v oddíle

3. 10. 2024 19:00 - 21:00

Klubovna 188.PS T.O. Bobříci, Saratovská 27, Praha 10

Co učíme děti v oddíle? Využijí tyto dovednosti i v běžném životě? Umíme vychovávat své nástupce?

Před pár lety jsme v Bobříkách zrevidovali vlastní výchovný systém, přijďte se s ním seznámit. Rádi si také poslechneme, jak to děláte u vás, co se vám daří či nedaří. Můžete načerpat náměty od jiných oddílů, případně dát podnět přímo Pionýru, jak by v tomto ohledu mohl oddílům pomáhat.

Seminář bude obsahovat seznámení s výchovným systémem Bobříků a následnou diskuzi a výměnu zkušeností. Bude zhruba na dvě hodiny, končit bychom tedy měli kolem 21:00

Další semináře

V tomto školním roce připravujeme ještě další semináře. Jejich termín a místo bude včas upřesněno.

-        Kyberhrozby; nebezpečí na sítích, jak s ním pracovat v oddíle s dětmi

-        Mluvíme o sobě; nejen o shánění nových členů oddílu, ale trochu více o propagaci

-        Badatelství; náměty pro činnost, jak s dětmi zkoumat svět kolem nás

Pořadatel akce: Pražská organizace Pionýra