Pionýrská přihlašovna

POP - Kurz nízké lanové překážky

13. 5. 16:00 - 15. 5. 2022 16:00

Brno - Lesná (Milénova 13)

Jednovíkendový akreditovaný kurz MŠMT.

Kurz je určen pro všechny začátečníky i pokročilé, které baví nebo kteří chtějí stavět lanové překážky a chtějí se dozvědět, jak stavět lanové překážky bezpečně. Účastníci se dozví základní techniky stavby a napínání lanových překážek a vedení programu v nich.

Termín: 13. - 15. května 2022

Místo kurzu: Brno - Lesná

Cena pro členy: 1 250 Kč (část účastnického poplatku hrazena z Grantu MHMP)

Po přezkoušení teoretických a praktických zkoušek získá absolvent kurzu osvědčení akreditované MŠMT - Kurz nízkých lanových překážek pro pedagogy volného času.

Další informace ke kurzu jsou ZDE, propozice nalezneš ZDE.

Pořadatel akce: Pražská organizace Pionýra

Web akce: https://www.kurzylan.cz/cs/kurz-nizkych-lanovych-prekazek

Doprava: Hradí si každý účastník sám.

Ubytování: V sále centra ve vlastním spacáku na karimatce. V místě sprcha a kuchyňka

Strava: Není zajištěna - v okolí několik restaurací nebo možnost využít kuchyňky

Požadované vybavení: Spacák a karimatka, vlastní jídlo, přezůvky, vhodné oblečení a obuv, psací potřeby, pracovní rukavice

Doporučený věk: od 15 let