Pionýr je jedním ze zakládajících členů České rady dětí a mládeže, která je dnes uznávanou reprezentací dětí a mládeže.

Podpora otevřených akcí

Tím, že se hlásíme k Pionýru, propagujeme i Pionýr jako celek. To je dobře, protože je-li o našem spolku více slyšet ve spojení s podařenými akcemi, je to pro Pionýr ta nejlepší reklama.

Pionýr pro otevřené akce nabízí propagační materiál, který lze pořídit přes internetový pionýrský jarmark E-moška. Z části těchto předmětů je nově sestaven zvýhodněný „Promobalíček“, který je možné objednávat na otevřené akce.

Základní sada propagačního materiálu aktuálně obsahuje:

• 10x propiska Dobrodružství na míru
  • 10x pero Tornado Cool
  • 10x přívěsek vlaštovka
  • 10x přívěsek pionýrský pes
  • 10x silikonový náramek Pionýr
  • 10x magnetka se psem (různé motivy)
  • 10x sada záložek (7 kusů v sadě)
  • 20x samolepka s pionýrským motivem
  • 10x leták O Pionýru
  • 2x Mluvíme o Pionýru
  • 2x Výroční zpráva Pionýr
  • 1x dárek pro organizátory

Nabídka E-mošky je samozřejmě mnohem širší, vybrat si tu můžete oděvy, doplňky, tiskoviny, magnetky, školní potřeby, multifunkční šátky a spoustu dalších věcí.

Co je nutno udělat?

Máte-li zájem o Promobalíček Pionýra, objednejte si jej v e-moska.pionyr.cz. Nyní se jedná o předobjednávku, protože materiál je ve výrobě. Až bude materiál vyroben, bude Vás kontaktovat pověřená osoba, která s vámi domluví způsob doručení zásilky.

Podmínkou pro čerpání je, aby byla akce zadána do nabídky otevřených akcí přes tlačítko Vložit událost na stránce Pro členy nejméně 14 dnů před jejím konáním. Tato skutečnost bude kontrolována. Pokud akci nezveřejníte nebo nezrealizujete, bude vám odeslána faktura v hodnotě rozdílu běžných cen materiálu v E-mošce a této zvýhodněné nabídky.

Na e-mail propagace@pionyr.cz zašlete po akci krátkou zprávu a pár fotografií.

Balíček nebude poskytován na pobytové akce a tábory.

Bližší informace na: propagace@pionyr.cz.

Prezentujte i vy Pionýr na svých akcích, má to smysl.