Pionýrská přihlašovna

PVC 13 - Kvalifikace instruktor ZRUŠENO!

7. 5. 16:00 - 10. 5. 2020 18:00

Základna DDM Vítkov - Klokočov

Přihlašování na kurz ukončeno - souhrnná kapacita kurzů PVC 13 KI + KOV naplněna. Pokud máte zájem se stát náhradníkem, kontaktujte Renatu Chrástkovou na e-mailu pionyrrenata@seznam.cz.

Školení pro získání Kvalifikace Instruktor. Kurz má platnost pouze v Pionýru – účast jen pro registrované. Je určen především osobám ve věku 15 – 18 let, které přímo pracují s dětmi, nebo začátečníkům. Stanovený časový rozvrh min. 19 vyučovacích hodin.

Podrobné pokyny obdrží přihlášení účastníci cca 14 dní před kurzem.

Na kurzech je potřeba splnit níže uvedené podmínky a nejpozději první den kurzu odevzdat uvedené doklady. Písemné práce přivézt na kurz hotové dle níže uvedených pokynů.

• věk min. 15 let (musí být dosažen v roce konání kurzu)
  • písemné potvrzení příslušné PS (dokument Vám bude zaslán s pokyny ke kurzu)
    • o absolvování pionýrského minima
    • o vyslání účastníka na kurz
  • písemná práce - metodická příprava schůzky oddílu, která byla skutečně provedena – obsah:
    • příprava před schůzkou,
    • zajištění, rozdělení úkolů – termíny splnění,
    • průběh schůzky,
    • bodování, hodnocení,
    • nutný materiál (kostýmy, grafické podklady, pomůcky, atd.).
    • Vše bude uvedeno na A4 se záhlavím, kde bude uvedeno: název kurzu „KVALIFIKACE INSTRUKTORA“ + rok jeho konání, jméno a příjmení zpracovatele, z jaké je PS, datum zpracování a podpis zpracovatele.

Závěrečná zkouška se skládá z písemného testu (je nutné správné zodpovězení 75% otázek), příp. ústního pohovoru, a posouzení písemné práce.

Termín zkoušky: 12. 5. 2020 (náhradní termín 19. 5. 2020) v sídle PMKO.

Poznámka: Po dovršení 18 let zůstává Kvalifikace instruktora v platnosti po absolvování poučení dle přílohy C7 (Prohlášení o proškolení v oblasti BOZP a první pomoci). Poučení obsahuje náplň osnov oblasti BOZP a první pomoci v rozsahu Kvalifikace oddílového vedoucího s platností ve spolku Pionýr.

Aktualizace

Ke dni 17. 2. 2020 naplněna kapacita kurzu (30 osob). Jelikož je ale o tento kurz velký zájem a stále se hlásí další zájemci, musím i s ohledem na zkušenosti z předchozích let (kdy přihlášené osoby nezaplatily poplatky a na kurz pak vůbec nejely) učinit opatření, a to zkrátit lhůtu pro zaplacení účastnického poplatku z 23. 4. na 29. 2. 2020. Dohlédněte prosím, aby platby byly provedeny do tohoto data. Pokud nebudou peníze za kurz KI od přihlášených na účtu MKOP do 29. 2. 2020, tak tyto "neplatiče" z kurzu smažu a uvolním místa dalším zájemcům.

Pořadatel akce: Moravskoslezská krajská organizace

Web akce: https://pionyr.cz/moravskoslezskaKOP/vzdelavani/

Doprava: zajištěna společným autobusem z Ostravy - bude upřesněno cca 14 dní před konáním

Ubytování: pokoje po cca 10 osobách