Český Pohár v Ringu

V sobotu 21. dubna, proběhl v Mladé Boleslavi již 7. ročník. Protože na turnaj dorazilo 38 družstev (kolem 130 lidí), museli jsme hrát na třech hřištích – jak v tělocvičně 6. ZŠ, tak i v nové sportovní hale za 5. ZŠ. Hrálo se od rána, s přestávkou na oběd, až do odpoledních hodin. Finále se hrála už jen na jednom hřišti v tělocvičně 6. ZŠ.

Obrazek

V kategorii A od 6 do 10 let, nám zbyla jen dvě družstva, která proti sobě odehrála tři zápasy, aby si zahrála. V kategorii B od 11 do 15 let bylo 22 družstev, která byla rozdělena do tří tabulek, do finále postoupil vždy vítěz z každé tabulky. A v kategorii C 16 a více let bylo 14 družstev, rozděleny do dvou tabulek, a do finále postoupili první dvě družstva z každé tabulky.

V kategorii do 10 let se na prvním místě umístila PS Horní Bříza a na druhém místě PS Dubí 2. V kategorii do 15 let se na prvním umístili SK Doksy, na druhém místě byli SK Lutra a na třetím místě 143. PS Jana Nerudy - oddíl Sýčfíni. A v kategorii nad 16 let se na prvním místě umístili Ringo Vítězná. Na druhém místě SK Lutra a na třetím místě PS Horní Bříza.

Gratulujeme všem umístěným a děkujeme všem zúčastněným. Těšíme se na vás opět příští rok v Mladé Boleslavi, tentokrát 18. května.

Kamila Podolská, 1. PTS Táborník, Dolní Slivno

26. 4. 2018, Jakub Kořínek