Přihlaste se na RESET 2020

Jste pravidelnými účastníky Republikových setkání pionýrských oddílů nebo se chystáte jet poprvé? V každém případě se i tentokrát budete mít na co těšit.

Co se pro vás chystá?

Po příjezdu a zabydlení se můžete zajít osvěžit na blízké koupaliště Riviéra, kterému byl za podařenou rekonstrukci udělen titul Stavba roku 2018.
V sobotu dopoledne za doprovodu našeho průvodce se společně s dalšími oddíly můžete vydat na procházku Brnem.

Rádi bychom vás také pozvali na 30 vybraných míst – atrakcí a památek, ze kterých si na jaře v Přihlašovně poskládáte svůj program.

V sobotu večer se všichni dohromady potkáme na výstavišti a oslavíme 30 let Pionýra.

V neděli se společně rozloučíme, ale pokud budete mít zájem, můžete se ještě v Brně zdržet a projít to, co jste nestihli v sobotu.

Přihlašování na RESET 2020 v Brně bylo spuštěno

Přihlásit se můžete na pionýrské Přihlašovně. Stejně jako u předchozích setkání, tak i tentokrát, bude výpravu (celý oddíl/skupinu) hlásit jedna kontaktní osoba s uvedením počtu účastníků. Na tuto osobu se pak budeme obracet s dalšími informacemi. Samozřejmě, že přesný počet budete ještě moci později upravit. Veškeré pokyny najdete také na webu RESETu – reset.pionyr.cz.

Účastnický poplatek je 330 Kč – v ceně je ubytování ve vlastním stanu, strava od páteční večeře do nedělního balíčku na cestu, aktivity po Brně a společný sobotní večerní program. Kapacita akce je omezená, tak neváhejte s přihlášením.

V dalších vydáních Mozaiky se dozvíte podrobnosti o programu, ubytování a další informace. Sledujte web reset.pionyr.cz nebo Facebook a Instagram (@reset.pionyr).

29. 11. 2019, Jakub Kořínek