Pionýři z Hrádku na konci prázdnin

Po ukončení letních táborů u Spáleného mlýna na Berounce, kde bylo celkem 225 účastníků, práce pro vedoucí neskončila. Právě naopak.

Obrazek

Několik skupinek  vyjelo na vodní plavbu, připravovalo se dříví na příští letní tábory a  nabídli jsme i program pro děti ve městě „Rozloučení s prázdninami“. To byla hromadná akce, kde se doplňovali pionýři, sportovci, kynologové, členové Komise mládeže. Přišla i paní starostka Mgr. Marcela Sobotková. Finančně akci zastřešilo naše město. V plném proudu je i příprava na nový školní rok, ve kterém Pionýr oslaví 30 let od obnovení své samostatné činnosti. Připraveni jsou vedoucí pro 17 oddílů, probíhá jednání o spolupráci mezi naší skupinou a skupinou Zbiroh.

V září se uskuteční tradiční odpolední akce „Dobrodružství na míru“, v pátek 13. 9. od 16,00 hodin u pionýrských chatek. Bude zde probíhat program, který přiblíží činnost oddílů i celé pionýrské skupiny. Ale tentokrát spojíme síly a nabídneme dětem a jejich rodičům možnost seznámit se i s ostatními zájmovými spolky z našeho města. Kdo přijde, má se na co těšit.

Vlasta Vasková, vedoucí Pionýrské skupiny Hrádek

8. 10. 2019, Jakub Kořínek