Vedoucí oddílu své dobrovolné práci v průměru věnuje čas odpovídající polovičnímu pracovnímu úvazku. A za to si zaslouží velký dík.

Detail akce

Název:  Proškolení pracovníka pro tábory a akce 2023
Pořadatel:  09 Pardubická krajská organizace Pionýra
Datum:  28. 2. 8:00 - 6. 5. 2023 23:59
Lokalita:  on-line
Kraj:  Pardubický
Popis:

Ahoj,
píši Ti, protože jsi přihlášený/á na kurz vzdělávání v Pionýru - táborový pracovník, posílám Ti informace k tomu, jak bude náš kurz pokračovat. Prezenční část kurzu proběhne 6. května cca od 9 do 12 hodin, sejdeme se v sobotu 6. května v 8,30 v klubovně Krajské organizace Pionýr, Palackého 1947, sraz bude ve dvoře, ne z hlavní ulice.
Těším se na prezenční setkání

Radka, garant PaKOP (777793667)

P.S. Nezapomeň, že kurz je zpoplatněn.

Od 1.1. se můžeš přihlásit a on-line studovat zde: Pionýr » Kurz táborového pracovníka (pionyr.cz) - Je nutné, abys byl přihlášen svým jedinečným heslem, které získáš od vedoucího PS.

Od 1.3. do 15.4. vykonáš on-line test, máš na něj maximálně 3 pokusy. O test si musíš napsat na: radka.dojcanova@seznam.cz

Udělej to raději včas, abys to do 15.4. stihl.

Pokud uspěješ, bude ti v květnu zasáno potvrzení o absolvování proškolení.

Pro přihlášení do kurzu je potřeba ještě vyplnit přihlášku, tu najdeš zde v souborech, vyplníš ji, dáš ji potvrdit vedoucímu PS a zase ji naskenovanou nahraješ ke svému jménu v seznamu.

Vyplň řádně P.S. Nezapomeň, že kurz je zpoplatněn.kontaktní údaje (email a telefon), abych ti mohla posílat informace.

6. května proběhne prezenční proškolení z první pomoci v klubovně PaKOP, Palackého 1947, Pardubice, tam budeme také vybírat účastnický poplatek (300,-) a odneseš si z něj potvrzení o absolvování proškolení.

Radka - tvůj garant vzdělávání

P.S. Pro neregistrované členy Pionýra je cena 600,-