Slovo pionýr pochází z francouzštiny (pionnier) a dnes se užívá především ve významu průkopník. V minulosti označovalo i pěší vojáky a sapéry (dnešní ženisty).

Detail akce

Název:  Ledová Praha
Pořadatel:  Pionýr a Nadace Dětem 3. tisíciletí
Datum:  31. 1. 0:00 - 2. 2. 2020 23:59
Lokalita:  Praha
Kraj:  Hlavní město Praha
Popis:

Ledová Praha je příležitostí seznámit se s historií i současností hlavního města Prahy, s pamětihodnostmi a zajímavostmi, které často děti znají jen z vyprávění a obrázků.

Komu je určena:
Všem dětem – dětským kolektivům z celé republiky: školním třídám, klubům, dětským domovům, oddílům různých spolků… ale také rodinám s dětmi.

Nabízíme:
Ve spolupráci s většinou pražských muzeí a jiných zajímavých institucí (Národní muzeum, Pražský hrad, Muzeum Policie ČR, Mořský svět a další) výrazné slevy nebo volné vstupy pro dětské účastníky.

Cena akce je individuální dle ubytování, navštívených institucí a zakoupení jízdenek na MHD.

Bližší informace k akci naleznete na webu www.ledovapraha.cz

Doprava:  Individuální
Ubytování:  Pro organizované skupiny lze zajistit ubytovaní ve školách do naplnění kapacity. Viz. web Ledové Prahy.
Lokalizace:  Celorepubliková
Typ akce:  Akce