Víte, že?

Pokud vás zajímá cokoli o Pionýru, můžete nám zavolat na číslo: 234 621 299 nebo napsat na e-mail: pionyr@pionyr.cz.

Velká ledová soutěž 2019

Velká ledová soutěž s Pionýrem pro všechny malé i velké je tu. Vyhrajte hru Carcassonne – Zlatá horečka od společnosti Mindok nebo další hry a jiné hodnotné ceny, které získá 100 nejúspěšnějších účastníků soutěže.

Jak se zapojit?

Zapojit se může každý bez ohledu na věk. Stačí správně odpovědět na 10 soutěžních otázek, které naleznete na druhé straně tohoto letáku.

Své odpovědi zadejte nejpozději do 16. 2. 2019 do webového formuláře na adrese www.pionyr.cz/ledovka, kde naleznete také pravidla soutěže. Můžete je také zanést nebo zaslat na letáku poštou na adresu Ústředí Pionýra, Senovážné nám. 977/24, 116 47 Praha 1. Tak neváhejte a soutěžte s námi.

Věděli jste, že:

Letos probíhá již 19. ročník akce Ledová Praha, kterou pořádá Pionýr a poslední roky se akce účastní kolem 15 000 návštěvníků?

Pár informací o hře

Zlatá horečka je zcela samostatný herní Carcassonne svět. Je to napínavá stolní hra z Divokého západu pro 2 až 5 hráčů od 8 let.

Začíná se stavět železnice a ze stanových městeček prvních osadníků rostou opravdová města. Jenže když je objevena v horách první zlatá žíla, není už nikdo k zadržení. Všichni chtějí ze dne na den zbohatnout.

Ale pozor! Své zlaté doly musíte dobře hlídat. Než se ohlédnete, mohou být vaše zlaté nugety pryč.

Všechny zachvátila zlatá horečka!

Zde najdete od 1. 2. 2019 soutěžní otázky. Mnoho štěstí!

Partneři soutěže: