Víte, že?

Činnost pionýrských oddílů a klubů je rozmanitá také díky tomu, že se na její tvorbě podílejí i děti.

Přehled ohňů

REPUBLIKOVÁ AKCE JE V TERMÍNU 21. 3. ZRUŠENA

Kde všude v sobotu 21. 3. v 16.30 pionýři zapálí ohně a oslaví tak 30. výročí obnovení samostatné činnosti Pionýra? Každý bod zvýrazněný na mapě znamená jeden oheň, přesněji jednu akci, při které bude oheň zapálen. Některé jsou totiž součástí celodenních nebo i víkendových akcí.

Barvou značek na mapě jsou rozlišeny otevřené a uzavřené ohně. Červené značky znamenají ohně určené jen pro členy pořádajícího oddílu či pionýrské skupiny. Naopak značky zelené patří ohňům otevřeným, kam se může kdokoli přijít podívat – a možná být i svědkem prvního úspěšného pokusu o pionýrský zápis do České knihy rekordů.

 
Název Jednotka Místo konání
13+ Tajemství a oheň 30. pionýrská skupina Mládí Ochoz u Brna Detail
30 plamínků PS Šenov Pionýrská skupina Šenov Klubovna PS Šenov - stará škola v Šenově Detail
Ahoj jaro Pionýrská skupina Koloušci Hatín Jemčina Detail
Bokoušáci Pionýrská skupina Bokouš Vlčkovice v Podkrkonoší 113 Detail
Březnová výprava pionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti" Žabárna, 760 01 Zlín Detail
Březnový táborák Chocnějovice Pionýrská skupina Táborník Chocnějovice Detail
Březnový výlet pionýrská skupina Modřice Lipka - pracoviště Jezírko Detail
Březnový výlet - zažehněme ohně pionýrská skupina Modřice U Jezírka Detail
Brloh v plamenech 96. pionýrská skupina Veselí Medvědi TZ Medvědín, Luční 255, 471 52 Sloup v Čechách Detail
Buřťák plný vzpomínek Pionýrská skupina Mladých požárníků Obora sportovní areál - Obora Detail
Bystřina Pionýrská skupina Březová PTZ Bystřina Detail
Dobrodružství a přátelství Pionýrská skupina Zliv Klubovna Zahájí a jeho okolí Detail
Družinová výprava Sualocin 32. Pionýrská skupina Galaxie Srub Pod Horou - Bystřice nad Pernštejnem Detail
Hoříme pro vás Pionýrská skupina Plejády Šternberk Lom pod Lipinou Detail
Indiánský oheň Pionýrská skupina Chomutov TZ Bernov Detail
Jarní brigáda Pionýrská skupina SMĚR Táborová základna PS Směr Detail
Jarní cyklistický a turistický výšlap Pionýrská skupina Jevišovice Bojanovice - pila Detail
Jarní oheň 87. pionýrská skupina Javor Sídlo 87. PS Javor Detail
Jarní setkání Pionýrská skupina Hrádek U Sokolské boudy Detail
Jarní úklid TZ Újezd Pionýrská skupina Homolka Újezd u Plánice č.p. 70 Detail
Jarní vandr Pionýrská skupina Dubí 2 TO Black Hills Detail
Jarní výšlap na tábořiště 69. pionýrská skupina Strážci míru Tábořiště u Lhoty u Lysic Detail
Jaro u ohně Pionýrská skupina Dravci zahrada Detail
Jednodenní příprava LT 143. pionýrská skupina Jana Nerudy TZ 143.PS Čestín okr. Kutná Hora Detail
Kapka plamenů Pionýrská skupina Chomutov TZ PS Chomutov, Bernov 40 Detail
Každý pionýr zažehne svůj hlas Pionýrská skupina Švermováček PT Švermováček, Mrtník u Komárova Detail
Kondorský oheň Pionýrská skupina Dravci Klubovna Dobkovice Detail
KOSTKA - RIP pionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti" Bílovická 57, 61400 Brno Detail
Kůrovec Pionýrská skupina Jindřichův Hradec Areál letního tábora Detail
Lomnička Pionýrská skupina Šlápota Táborová základna Lomnička u Plas Detail
Lovětínské ohně Pionýrská skupina KAMARÁD Táborová základna Lovětín Detail
Minimová výprava pionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti" SVČ Rosice Rubiko Detail
Návštěva u Alíků 6. pionýrská skupina Kolín Psí útulek Kolín Detail
Noc pionýrských ohňů Pionýrská skupina Libochovice Klubovna Detail
Oheň 30. pionýrská skupina Mládí tábořiště Lomy u Kunžaku Detail
Oheň k 30. výročí Pionýrská skupina Jitřenka Kdyně Zelená Lhota Detail
Oheň na Lipové 14. Pionýrská skupina Aljaška TZ Lipová u Šluknova Detail
Oheň na pískovně Pionýrská skupina Dubí 2 pískovna Detail
Oheň na Podstrání Pionýrská skupina Jiřího Wolkera LPT Lipnička u Světlé nad Sázavou Detail
Oheň pod skálou Pionýrská skupina Dravci klubovna PS Dravci Detail
Oheň u HROCHA Pionýrská skupina Safír Kdyně Hrochova Zahrada Kdyně Detail
Oheň v Mostě Pionýrská skupina Dravci E. Basse 1142/9, Most Detail
Ohně 2020 Jihomoravská krajská organizace Pionýra U Čarodejny Bošovice Detail
Oslava 70. výročí PS Pionýrská skupina Čáslav Klubovna Pionýrské skupiny Čáslav Detail
Oslava narozenin 2. pionýrská skupina KLÍČ Klabava, U komína Detail
Oslava výročí 30 let Pionýra Pionýrská skupina Hradec TZ Lomíček - Hradec u Stoda Detail
Pionýrské ohně Pionýrská skupina Čtyřlístek Zelenov u Domažlic (Hájovna) Detail
Pionýrské terezínské ohnění Pionýrská skupina kpt. Otakara Jaroše Cvičiště SDH Terezín Detail
Pionýrský oheň Pionýrská skupina Jihlava 1 Tábor Jestřebí Detail
Pionýrský oheň Pionýrská skupina Za Vodou Říční a sluneční lázně Na Úpě, s.r.o. Detail
Pionýrský oheň Pionýrská skupina Přátelství Říční a sluneční lázně Na Úpě, s. r. o. Jaroměř Detail
Potlach na Bílce Pionýrská skupina Safír Kdyně Loděnice u Novodvorského rybníka Detail
Přivítejme vlaštovky Pionýrská skupina Otava Sušice Nuželická 60, 342 01 Sušice Detail
První jarní - táborová příprava Pionýrská skupina Mladost táborová základna ve Slatině nad Zdobnicí - LPZ Hvězdička Detail
Putování Metalovou cestou Pionýrská skupina Mladost Jičín, Jakubcova 460 Detail
Putování přírodou Pionýrská skupina Dravci TZ Mařenice Detail
Rozsviťme Česko Pionýrská skupina Podskalák Táborová základna PS Podskalák Detail
školení zdravotníků Pionýrská skupina Marie Sedláčkové klubovna Detail
Slavíme 30 let Pionýra Pionýrská skupina Mír Domažlice TZ Újezd u Domažlic Detail
Slavnosti pionýrské skupiny Pionýrská skupina des. St. Roubala Habartov Mateřská škola Okružní Detail
Slavnostní oddílový oheň Pionýrská skupina Chomutov TZ Bernov Detail
Slavnostní oheň Pionýrská skupina Tuláci Tábořiště V Pajedlích Detail
Slavnostní oheň na Základně O.T.O. Pionýrská skupina Chomutov TZ Bernov, PS Chomutov Detail
Spaní v klubově + zažehňeme ohně! Pionýrská skupina J.A. Komenského Myslivna Detail
Společné zapálení ohňů Pionýrská skupina Šumperk Park B. Martinů Šumperk - dolina Detail
Ukončení zimy Pionýrská skupina Vodní sporty střed obce Rudoltice Detail
Věčný plamen Pionýrská skupina Dravci Zřícenina hradu Blansko Detail
Víkend v Josefově Dole Pionýrská skupina Objevitelé Podniková chata, Josefův Důl - Dolní Maxov Detail
Víkendové přespání Pionýrská skupina Miloše Sýkory Táborová základna Nové Heřmínovy Detail
Víkendovka Pionýrská skupina Walden bývalý Železný hamr Detail
Víkendovka na Ostráku Pionýrská skupina Vysočina Svitavy Táborová základna Ostrý Kámen Detail
Vítání jara Pionýrská skupina Křemže hřiště u školy v Křemži Detail
Vítání jara Pionýrská skupina Svidník PZ Chválkov Detail
Vítání jara Jihomoravská krajská organizace Pionýra Zahrada Viniční 12 Detail
Vítání jara na Běluni Pionýrská skupina Jiřího Wolkera TZ Běluň Detail
Vítání jara s Pionýrem 17. pionýrská skupina Karviná kopec u vodárny Doubrava Detail
Vítání jara v Čelechovicích Pionýrská skupina Švermováček dětské hřiště Detail
Výlet do Křešic 49. pionýrská skupina Kočovníci ZŠ Křešice Detail
Výprava Podivín pionýrská skupina Tažní ptáci Skautská klubovna oddílu Táborový oheň, Podivín Detail
Vzplanutí pro Pionýr Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou TZ Údolí slunce, Železné Horky Detail
Zabíjačka na Morganě s pokusem o rekord 137. pionýrská skupina TZ Morgana Detail
Zapalme a vyfoťme Pionýrská skupina 8. března Jindřichův Hradec Klubovna PS 8. března Detail
Zapalme ohně se skřítky Pionýrská skupina Miloše Sýkory Palkovice Bařina Detail
Zásadní oheň Pionýrská skupina Dravci Základna PS Dravci Detail
Zažehněme oheň Pionýrská skupina Dravci zahrada Detail
Zažehněme oheň Pionýrská skupina Dravci Velké Březno Detail
Zažehneme oheň Pionýrská skupina Březová PTZ Bystřina Detail
Zažehneme oheň Pionýrská skupina Hraničář za fotbalovým hřištěm Detail
Zažehněme oheň (i s rodiči) 68. pionýrská skupina Lvíčata Areál zdraví, Ďáblický háj Detail
Zažehneme oheň u Barbory Pionýrská skupina Jince Vysoká huť Barbora Detail
Zažehněme oheň v Dobrovici Pionýrská skupina "Klub dětí" Dobrovice Dobrovice, Vinice (Na Čížovce) Detail
Zažehněme oheň v Dolním Slivně Pionýrská skupina 1.PTS Táborník Ml. Boleslav, pionýrské oddíly Středočeského kraje Hřiště u sokolovny v Dolním Slivně Detail
Zažehněme oheň, setkání táborového běhu Pionýrská skupina Heleny Bišové Říční 708, Klášterec nad Ohří Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Skřítkové Blížejov Koupaliště - Blížejov 151 Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Dravci Areál Benediktu v Mostě Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Veteráni Kladno Ztracený lom Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Plši TZ Dolní Nětčice Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Ptáčata Domažlice louka u Václavského rybníka, Přimda Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Dobřany klubovna PS Dobřany Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Butovická Klubovna PS Butovická, Butovická 61, Studénka Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Psohlavci PS Psohlavci, Rajnochovice-Košovy, okr. Kroměříž Detail
Zažehneme ohně Pionýrská skupina Boskovice Boskovice Výletiště Mazurie hasiči Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina 1.PTS Táborník Ml. Boleslav, pionýrské oddíly Středočeského kraje Klubovna Koupák, Kollárova 1482 Mladá Boleslav Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Chomutov TZ Bernov Detail
Zažehněme ohně 93. pionýrská skupina Orion u Kyjského rybníka Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Hrádek les u pionýrských chat v Hrádku Detail
Zažehněme ohně pionýrská skupina Pionýr Řečkovice Zamilovaný hájek Detail
ZAŽEHNĚME OHNĚ Pionýrská skupina Nepomuk Neurazy 74 - klubovna Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Mladý Vodák Klubovna PS Mladý vodák Kostelec nad Labem Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Kopřivnice Váňův kamen Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Zborovice Fotbalové hřiště ve Zborovicích Detail
Zažehněme ohně 2. pionýrská skupina Julia Fučíka Kroměříž Zahrada klubovny Zárybáci Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Přátelství,Pardubice táborová základna Dřevíkov Jančouř Detail
Zažehněme ohně 2. pionýrská skupina Julia Fučíka Kroměříž TZ Vojtkova louka Rajnochovice Detail
Zažehneme ohně 160. pionýrská skupina Vampoš Psáry Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Kunovice Areál Jízdy králů v Kunovicích Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Mláďata Nádržka - venkovní areál Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Safír Kdyně Mlýnská 755, 345 06 Kdyně Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Obránců míru Chropyně Chropyně Detail
Zažehněme ohně STANICE MLADÝCH TECHNIKŮ 3.pionýrská skupina Táborová základna Milíčov Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina POHODA Jaroměř, Říční lázně Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Dravci Horní Jiřetín zahrada u p. Nedvěda Detail
Zažehneme ohně Pionýrská skupina Safír Kdyně Kavárna Esence Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Kunovice Buchlovice Detail
Zažehneme ohně 30. pionýrská skupina Mládí Tábořiště Lorienu Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina Náchod Kamenec v Orlických horách Detail
Zažehněme ohně PS DLouhá Loučka ZŠ Dlouhá Loučka Detail
Zažehneme ohně Pionýrská skupina, Ivanovice na Hané Drnovice, Chocholík Detail
Zažehněme ohně Pionýrská skupina STOPAŘI Klubovna PS, hřiště za ZŠ Detail
Zažehněme ohně - Káňata Štětí Pionýrská skupina Dravci ZKO Štětí Detail
Zažehněme ohně - Orlíci v Tisé Pionýrská skupina Dravci Tisá TZ Lipka Detail
Zažehněme ohně - Plzeň Pionýrská skupina Hrádek Čongové klubovna. PS Hrádek Detail
Zažehněme ohně - PS Paskov Pionýrská skupina Paskov hasičárna SDH Paskov, Místecká 513, Paskov Detail
Zažehněme ohně - PS Slunovrat 52. pionýrská skupina Slunovrat TJ Tatran Kohoutovice Detail
Zažehneme ohně k 30. výročí obnovení samostatné činnosti Pionýra Pionýrská skupina Plejády Šternberk zámecké náměstí, Velká Bystřice Detail
Zažehněme ohně Koloušci Pionýrská skupina Koloušci Táborová základna Božejov Detail
Zažehněme ohně na Šmordě! 7. pionýrská skupina Děčín Šmorda Detail
Zažehněme ohně se čtrnáctkou Pionýrská skupina Klubovna Čtrnáctka TZ Švrčkovo, Újezd u Valašských Klobouk Detail
Zažehněme ohně se Září 🔥 Pionýrská skupina Záře Školní Hřiště ZŠ Glowackého Detail
Zažehneme ohně v Srnčím dole Pionýrská skupina Tužíňáci Areál Srnčí důl, Jablonec nad Nisou Detail
Zažehněme ohně! pionýrská skupina 90. TSP (Skautská) klubovna 1. oddílu VS Luleč - Severní hvězda Detail
Zažehněme ohně! Pionýrská skupina Pacov Hájenka Bělá u Hořepníka Detail
Zažehněme oně Pionýrská skupina RALSKO Vranov, Mimoň (zahrada) Detail
Zažehněte oheň vzpomínek Pionýrská skupina Švermováček NSEV Kladno Čabárna Detail
Zažeňme ohně Pionýrská skupina dr. Mirko Očadlíka Holešov, Zahrada SVČ TYMY Detail
Zlatá horečka Pionýrská skupina Beta Hradec u Stoda Detail
Zlatá horečka 73. pionýrská skupina Vodovod potok Hořina poblíž města Stod (u osady Lišov) Detail