Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / Hry Švrčkovo 2017

Ideály Pionýra, jež jsou základní osnovou naší výchovné práce, vycházejí z tradičních evropských hodnot a pravidel chování. Jejich cílem je vychovat slušné a aktivní občany, lidi vnímavé a ohleduplné k bezprostřednímu i širšímu okolí.

Hry Švrčkovo 2017

11. – 21. 7. 2017

TZ Švrčkovo, Zlínský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Klubovna Čtrnáctka
Web: http://www.klubovna14.cz/tabor2017
Od: 11. 7. 2017
Do: 21. 7. 2017
Odjezd: Zlín (parkoviště vedle Velkého kina), Zlínský kraj
Místo: TZ Švrčkovo, Zlínský kraj
Věk: 6 – 15
Kapacita: 40 (5 volných míst)
Ubytování:
  • Stany s podsadou
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
Fyzická náročnost: 2
Cena: 2990 Kč

Pionýrská skupina Klubovna Čtrnáctka se opět chystá na letní táborové dobrodružství. Tentokrát se přeneseme do boje o opravdové medaile. Během roku již probíhá kvalifikace na víkendových akcích, ale nebojte, kdo se nestihl kvalifikovat, má šanci se na hry i tak dostat!

Pojeďte se s námi přesvědčit, kdo hry vyhraje a odveze si nejvíce medailí. Bude to jistě napínavé!