Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / LPT 6. PS Kolín - Táborník Zásmuky - Hledáme Nema

Pokud vás zajímá cokoli o Pionýru, můžete nám zavolat na číslo: 234 621 299 nebo napsat na e-mail: pionyr@pionyr.cz.

LPT 6. PS Kolín - Táborník Zásmuky - Hledáme Nema

Tábor obsazen

5. – 19. 8. 2017

Čimelice, Jihočeský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - 6. pionýrská skupina Kolín
Web: http://www.6pskolin.cz
Od: 5. 8. 2017
Do: 19. 8. 2017
Odjezd: Zásmuky, Středočeský kraj
Místo: Čimelice, Jihočeský kraj
Věk: 8 – 15
Kapacita: 74 (0 volných míst)
Ubytování:
  • Chatky
  • Budova
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
  • Pěší turistika
  • Kultura
Fyzická náročnost: 1
Cena: 4000 Kč

Program tábora se orientuje na základy pěstování šetrného vztahu k přírodě, schopnost sžít se s kolektivem a počínat si rozhodně a samostatně. Vedle zájmových kroužků budou organizovány výlety do okolí, koupání, hry, sportovní soutěže, měření sil a zručnosti, táboráky. Program bývá rozložen do 5 bloků, chod tábora se řídí režimem a táborovým řádem, je pamatováno i na osobní zájmy a potřeby. Ubytování je zajištěno v 6-8lůžkových chatkách. Tábor je určen pro děti od 1. třídy.

Schůze s rodiči: ano
Sraz účastníků: ne