NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / LPT 6. PS Kolín - URSA PARK 2017

Nové výchovné programy Mláďátka a Zvířátka, Putování se psem, Tajemství staré truhly a Osmá planeta jsou určeny i pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

LPT 6. PS Kolín - URSA PARK 2017

1. – 15. 7. 2017

Neškaredice, Středočeský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - 6. pionýrská skupina Kolín
Web: http://www.6pskolin.cz
Od: 1. 7. 2017
Do: 15. 7. 2017
Odjezd: Kolín, Středočeský kraj
Místo: Neškaredice, Středočeský kraj
Věk: 7 – 12
Kapacita: 24 (1 volných míst)
Ubytování:
  • Stany s podsadou
  • Budova
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
  • Pěší turistika
Fyzická náročnost: 1
Cena: 2400 Kč

Program tábora se orientuje na základy pěstování šetrného vztahu k přírodě, schopnost sžít se s kolektivem a počínat si rozhodně a samostatně. Vedle zájmových kroužků budou organizovány výlety do okolí, koupání, hry, sportovní soutěže, měření sil a zručnosti, táboráky. Program bývá rozložen do 5 bloků, chod tábora se řídí režimem a táborovým řádem, je pamatováno i na osobní zájmy a potřeby. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových podsadových stanech. V případě velmi nepříznivého počasí budou táborníci ubytováni v ložnicích objektu. Tábor je určen pro děti od 1. třídy.

Schůze s rodiči: ano
Sraz účastníků: ano