Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / Asterix A Obelix 2017

Vedoucí oddílu své dobrovolné práci v průměru věnuje čas odpovídající polovičnímu pracovnímu úvazku. A za to si zaslouží velký dík.

Asterix A Obelix 2017

Tábor obsazen

5. – 19. 8. 2017

Puchverk u Kolínce, okr. Sušice, Plzeňský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - 160. pionýrská skupina Vampoš
Web: http://www.vampos.cz
Od: 5. 8. 2017
Do: 19. 8. 2017
Odjezd: Praha, Hl. m. Praha
Místo: Puchverk u Kolínce, okr. Sušice, Plzeňský kraj
Věk: 6 – 15
Kapacita: 50 (0 volných míst)
Ubytování:
  • Stany bez podsady
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
  • Pěší turistika
  • Vzdělávání
Fyzická náročnost: 1
Cena: 3600 Kč

Táborová základna se nachází u říčky Ostružná u Puchverku u Kolínce.
Ubytování ve stanech bez podsady, s pevnou podlážkou a dvěma postelemi s molitany.
Součástí základny je velká jídelna, kuchyně, umývárna se sprchami, teplou vodou (z brutaru) a suché WC. Stravování je zajištěno pětkrát denně, vždy z čerstvých surovin. Pitný režim je zajištěn celý den. O program se stará tým proškolených vedoucích. Ostatní podmínky na www.vampos.cz.
Letošní táborová hra je na motivy oblíbeného komiksového seriálu, který byl zpracován v několika dílech i jako animované a posléze hrané filmové verze. Jedná se o ASTERIXE A OBELIXE a další obyvatele galské vesnice, kteří dokázali dát na frak římským nepřátelům. Jejich dobrodružství jsme "pouze" přizpůsobili našim podmínkám a možnostem.

Potřebné vybavení: viz doporučený seznam u přihlášky
Schůze s rodiči: NE
Sraz účastníků: NE