NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / LDT DolBol 2017

Pokud vás zajímá cokoli o Pionýru, můžete nám zavolat na číslo: 234 621 299 nebo napsat na e-mail: pionyr@pionyr.cz.

LDT DolBol 2017

Tábor obsazen

15. – 29. 7. 2017

Dolní Bolíkov, Jihočeský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - 30. pionýrská skupina Mládí
Web: http://www.hurapodstan.cz
Od: 15. 7. 2017
Do: 29. 7. 2017
Možná kratší účast
Odjezd: Brno, Jihomoravský kraj
Místo: Dolní Bolíkov, Jihočeský kraj
Věk: 7 – 16
Kapacita: 35 (0 volných míst)
Ubytování:
  • Stany s podsadou
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
Fyzická náročnost: 1
Cena: 3800 Kč

Přátelé a kamarádi
s radostí Vás opět zveme za dobrodružstvím a zábavou do oblasti „České Kanady“. Letos se staneme zlatokopy na divokém západě v době Zlaté horečky. Čeká nás spousta zlata, divoké honičky a přestřelky, hazardní
hry, tanec a vlastně všechno spojené s tou dobou.
Umístění tábora, popis tábořiště:
Tábořiště DolBol leží mezi Dačicemi a Slavonicemi, v místech kde je ta nejkrásnější nedotčená příroda, čekající na objevitelské výpravy. Tábor je vybaven stany s podsadou typu “Osada”, nově postavenou dřevěnou jídelnou s kuchyní, hangárem jako společenskou místností a dalším potřebným vybavením pro konání tábora.
Náplň tábora a povinnosti účastníků:
Tábor je zaměřen na pobyt v přírodě a prohlubování znalostí a dovedností s ním spojených. Děti jsou rozděleny do družin, s rovnoměrným věkovým rozložením. Tyto družiny mezi sebou po dobu tábora soutěží, ale také se dělí o práci, která je potřebná pro chod tábora. Družiny se střídají v jednotlivých úkolech, jako jsou například služba v kuchyni, topení v kamnech a pomoc kuchaři, střežení tábora, příprava dřeva atp. Počítejte také s výletem a přespáním pod “širákem”.
Celotáborová hra:
Letošní motivace je “Zlatá horečka”, budeme si stavět městečko, shánět zlatokopecké potřeby, bojovat s indiány a hlavně hledat zlato! To pak následně utratíme v saloonu nebo casinu. Tak abychom domů přijeli bohatší jen o nezapomenutelné vzpomínky :-).

Potřebné vybavení: kostým dle propozic, standardní táborové vybavení
Schůze s rodiči: dle dohody
16905022-1349471278433193.jpeg