Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / Škola čar a kouzel v Přebudově

Ideály Pionýra, jež jsou základní osnovou naší výchovné práce, vycházejí z tradičních evropských hodnot a pravidel chování. Jejich cílem je vychovat slušné a aktivní občany, lidi vnímavé a ohleduplné k bezprostřednímu i širšímu okolí.

Škola čar a kouzel v Přebudově

13. – 25. 8. 2017

Přebudov, Plzeňský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Nepomuk
Web: http://www.nepomuk.pionyr.cz
Od: 13. 8. 2017
Do: 25. 8. 2017
Odjezd: ne, Plzeňský kraj
Místo: Přebudov, Plzeňský kraj
Věk: 6 – 15
Kapacita: 80 (30 volných míst)
Ubytování:
  • Stany s podsadou
  • Chatky
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
  • Pěší turistika
  • Vzdělávání
Fyzická náročnost: 1
Cena: 3200 Kč

Letošní rok si na Přebudově trochu začarujeme. Čeká nás spousta soutěží, zábavy a výletů po blízkém i dalekém okolí. Bude pro Vás přichystáno nejedno překvapení. Věříme, že si to všichni společně užijeme.

Potřebné vybavení: Prostěradlo, malý batoh na výlety, spací pytel, láhev na pití, kapesné (rozumné), věci osobní hygieny, ručníky, toaletní papír, hrnek na pití, lžička, lžíce, kešus, utěrka, teplé oblečení na spaní ve stanu, spodní prádlo, ponožky, oblečení do přírody
Schůze s rodiči: ne
Sraz účastníků: ne