NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / LPT Bystřina 2017 - Stopařův průvodce po galaxii

Výstupy projektu Klíčení jsou volně k využití nejen pro další sdružení dětí a mládeže, ale například i pro školská zařízení.

LPT Bystřina 2017 - Stopařův průvodce po galaxii

2. – 15. 7. 2017

Pionýrská táborová základna Bystřina, Karlovarský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Březová
Web: http://brezova.pionyr.cz
Od: 2. 7. 2017
Do: 15. 7. 2017
Možná kratší účast
Odjezd: Bystřina, Karlovarský kraj
Místo: Pionýrská táborová základna Bystřina, Karlovarský kraj
Věk: 6 – 15
Kapacita: 60 (16 volných míst)
Ubytování:
  • Stany s podsadou
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
Fyzická náročnost: 3
Cena: 3100 Kč

Táborová hra "Stopařův průvodce po Galaxii"

I v letošním roce se můžete těšit na připravovanou celotáborovou hru pro děti ve věku 6 - 15 let v termínu 2. – 15. 7. 2017
Cena táborového pobytu: 3.600,- Kč.
Možnost rozložení ceny tábora na splátky - v tomto případě nutná domluva nejpozději do konce dubna 2017.

Tábor se nalézá 15 km od Březové, mezi Kostelní Břízou a Rovnou nad údolím říčky Velká Libava ve Slavkovském lese. Děti budou rozděleny do smíšených oddílů pod vedením zkušených vedoucích.

Okolí táborové základny poskytuje dostatečný prostor pro hry v přírodě, sportovní vyžití, koupání a další radovánky. Děti si zde osvojí orientaci v přírodě, táborové dovednosti atd. V areálu tábora je hřiště na míčové hry, v případě nepříznivého počasí se táborový program přesouvá do vytápěné klubovny. Celotáborová etapová hra, tematické workshopy, výlety do okolí, koupání, disco, táborák a spousta dalších her a dobrodružství.

Potřebné vybavení: spacák, prostěradlo
taborii.jpeg taboriii.jpeg tabroi.jpeg