NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / LT Malonty 2017

Nové výchovné programy Mláďátka a Zvířátka, Putování se psem, Tajemství staré truhly a Osmá planeta jsou určeny i pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

LT Malonty 2017

1. – 8. 7. 2017

Malonty, Jihočeský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - 117. pionýrská skupina Kalich
Web: http://www.117.cz
Od: 1. 7. 2017
Do: 8. 7. 2017
Odjezd: Praha, Hl. m. Praha
Místo: Malonty, Jihočeský kraj
Věk: 6 – 8
Kapacita: 15 (5 volných míst)
Ubytování:
  • Stany bez podsady
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
Fyzická náročnost: 2
Cena: 2000 Kč

Tábor leží v údolí u horského potoka v Novohradských horách. Není zde elektřina a jediná tekoucí voda je ta v potoce. V noci teplota občas padá k nule, ve dne zase často teploty vystoupají nad hranici 30 stupňů. Prostředí je pro nás měšťáky občas náročnější, ale zážitky z tábora stojí za každé nepohodlí.

A co se na táboře dělá? Hlavní náplní tábora je celotáborová etapová hra. Letos nás na 1. turnusu čekají indiánské pohádky a příběhy.
Program je doplněn dalšími sportovními či naučnými aktivitami, výlety k rybníku či v blízkém okolí, koupáním v potoce. Během her se snažíme děti naučit správnému vztahu k přírodě, spolupráci mezi sebou, ale také samostatné činnosti. Děti se zdokonalí v tábornických dovednostech, přijdou do styku s ohněm i vodou, získají nové zážitky, poznají nové kamarády.

Potřebné vybavení: Spacák, karimatka, tábornické oblečení a vybavení
Schůze s rodiči: 11. 5. 2017
Tábor z dálky