NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / LPT RONDEL 2017

Zaměření pionýrských oddílů je rozmanité, najdou se například indiánské, rybářské, myslivecké, modelářské a další.

LPT RONDEL 2017

5. – 19. 8. 2017

Bujesily, okr. Rokycany, Plzeňský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pražská organizace Pionýra
Web: http://www.praha.pionyr.cz
Od: 5. 8. 2017
Do: 19. 8. 2017
Možná kratší účast
Odjezd: Praha 13, Hl. m. Praha
Místo: Bujesily, okr. Rokycany, Plzeňský kraj
Věk: 5 – 16
Kapacita: 40 (10 volných míst)
Ubytování:
  • Stany s podsadou
  • Chatky
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
  • Pěší turistika
  • Vzdělávání
  • Vodní turistika
Fyzická náročnost: 3
Cena: 3900 Kč

Letošní celotáborová hra „LETADLEM KOLEM SVĚTA“ a tím i program tábora je inspirován letem obuvníka BAŤI kolem světa. V rámci táborové hry bude uskutečněno i dvoudenní sjíždění řeky Berounky. Mimo to je v programu pamatováno i na koupání v řece Berounce, táboráky, ukázky, doprovodný program (návštěva z rokycanské hvězdárny), výlety (Krašov s přespáním) a další aktivity.
Ubytování účastníků je zajištěno ve dvou až čtyřlůžkových chatkách nebo v dvoulůžkových podsadových stanech. Stravování je zajištěno 5x denně z vlastní táborové kuchyně s možností druhé večeře. Pitný režim zajištěn.
Táborová základna PS ZBIROH, kde se tábor bude konat, se nachází v údolí řeky Berounky uprostřed Přírodního parku Horní Berounka, nedaleko obce Bujesily (okr. Rokycany).
Účastnický poplatek zahrnuje dopravu tam i zpět z Prahy (při více než 30 účastnících), ubytování, stravování a zajištění programu.
Všichni účastníci jsou úrazově pojištěni. Na tábor je možné čerpat příspěvek z FSKP, nebo příspěvek na prevenci z některých zdravotních pojišťoven.

Potřebné vybavení: spacák, jídelní nádobí, karimatka, cyklohelma
Schůze s rodiči: možná
Sraz účastníků: 28.5. Vodácký výcvik - Bráník (oddílová akce, otevřená i pro účastníky LPT)
Návštěvní den: Pouze po dohodě