NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / Archeologické prázdniny s Indiana Jonesem

Spolupráce probíhá i na místní úrovni - mnohé pionýrské skupiny a oddíly pořádají společné akce s oddíly jiných organizací, domy dětí a mládeže a podobně.

Archeologické prázdniny s Indiana Jonesem

Tábor obsazen

9. – 22. 7. 2017

Borač, Jihomoravský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - 7. pionýrská skupina BORAČ
Web: http://www.7psborac.org
Od: 9. 7. 2017
Do: 22. 7. 2017
Odjezd: Brno, Královo Pole - nádraží, Jihomoravský kraj
Místo: Borač, Jihomoravský kraj
Věk: 8 – 15
Kapacita: 48 (0 volných míst)
Ubytování:
  • Stany s podsadou
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
Fyzická náročnost: 3
Cena: 3500 Kč

Bohatý program pro děti je sestaven tak, aby většinu pobytu trávily v přírodě a odpočinuly si tak od ruchu měst a především moderní výpočetní techniky. Děti si užijí spoustu zábavných a netradičních her, lanových aktivit, sportovních zápasů i koupání. Skladba programu je vhodná jak pro chlapce, tak pro děvčata. Snažíme se o maximální využití času a hledáme aktivity, které jsou u dětí žádané. Během tábora, přibližně v jeho půli, děti absolvují dvou až třídenní putovní výlet, lidově řečeno puťák. Někdo se na něj těší více (starší děti), někdo méně (některé mladší děti). Oproti našemu preferovanému věkově i pohlavně smíšenému složení oddílů zde děti dělíme na skupiny dle věku a úměrně fyzickým schopnostem. Starší děti si s sebou v batozích nesou všechno vybavení na samostatný pobyt v přírodě (stany, spacáky, jídlo...). Mladším dětem při jejich putování přepravu těchto věcí zajišťujeme.
Naše táborová základna, kterou každoročně přizpůsobujeme daným podmínkám a normám, se nachází v katastru obce Borač na Českomoravské vysočině. Děti i vedoucí jsou ubytováni ve stanech s podsadou a spí v nich na postelích.

Potřebné vybavení: viz doporučený seznam
Schůze s rodiči: červen 2017
Návštěvní den: -