NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / Letní dětský tábor - Harry Potter

Podle respondentů v projektu Umačkáni dětmi musí být dobrovolník pracující s dětmi především hodný, trpělivý a přátelský.

Letní dětský tábor - Harry Potter

Tábor obsazen

1. – 14. 7. 2017

Hradec u Stoda, Plzeňský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Šťáhlavy
Web: http://www.stahlavy.pionyr.cz
Od: 1. 7. 2017
Do: 14. 7. 2017
Odjezd: vlastní doprava na základnu, Plzeňský kraj
Místo: Hradec u Stoda, Plzeňský kraj
Věk: 6 – 15
Kapacita: 80 (0 volných míst)
Ubytování:
  • Chatky
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
  • Pěší turistika
Fyzická náročnost: 2
Cena: 3500 Kč

Tábor se nachází v západních Čechách v obci Hradec u Stoda. Účastníci tábora budou ubytováni ve čtyřlůžkových chatkách, stravování zajištěno 6x denně, k dispozici jsou umývárny, sprchy a WC, v areálu tábora hřiště, nedaleko základny zatopený lom vhodný ke koupání. Táborová činnost je zaměřena na pobyt a hry v přírodě, sport a turistiku. Děti budou rozděleny do oddílů po cca 13 členech, se kterými po celou dobu konání tábora pracují minimálně vždy dva kvalifikovaní vedoucí. Celotáborová hra na dané téma (bude upřesněno).

Potřebné vybavení: vlastní spací pytel a jídelní misky
Schůze s rodiči: NE
Sraz účastníků: ANO