NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / OlbramChallenge

Podle respondentů v projektu Umačkáni dětmi musí být dobrovolník pracující s dětmi především hodný, trpělivý a přátelský.

OlbramChallenge

23. – 31. 8. 2017

Olbramkostel, Jihomoravský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Kopřivnice
Web: http://www.olbramchallenge.cz
Od: 23. 8. 2017
Do: 31. 8. 2017
Odjezd: Kopřivnice a Brno, Moravskoslezský kraj
Místo: Olbramkostel, Jihomoravský kraj
Věk: 15 – 20
Kapacita: 30 (20 volných míst)
Ubytování:
  • Stany s podsadou
Typ: Klasický
Fyzická náročnost: 1
Cena: 3200 Kč

Zažij víc!
Chceš zažít něco nevšedního, hledáš něco víc? Náš tábor pro mladistvé 15+, kde si troufáme tvrdit, že komukoli dáme nevšední zážitek plný zábavy, nabitého programu, překonání sebe sama, poznání nových kamarádů, kteří Vám vydrží déle než 2 týdny po táboře. Ukážeme Vám, že vše není jen o penězích, dostanete podnět přemýšlet odlišně od zažitého systému, ale změna je jenom na Vás...
Čeká nás již pátý nabušený ročník!
O programu je poměrně zbytečné mluvit, jelikož dokud si to nezažiješ, nemáš šanci si to představit.
Vyzkoušíte si lanové překážky, airsoft, workshopy, noční bojovky, Olbram Race (na motivy Sparťan Race) jedinečnou atmosféru tábora, která je každý rok v jiném stylu. Oblíbenou larpovou hru HungerGames, noční přepad a mnohem, mnohem víc... Nebude chybět ani celodenní výlet v nezaměnitelném prostředí jižní Moravy. Nezapomeneme na kolektivní sporty, procvičíme si i zručnost. Nalezneme umělecké vlohy každého účastníka, nebude chybět ani přespání v přírodě. Zdolávání náročných úkolů, nutnost spolehnout se jeden na druhého, opravdové společné zážitky, to vše vede k budování opravdové komunity a celoživotních přátelství. Každá překážka nás společně posune dál.

1277549-508596322563625-1.jpeg