NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / Na vlnách

Ideály Pionýra, jež jsou základní osnovou naší výchovné práce, vycházejí z tradičních evropských hodnot a pravidel chování. Jejich cílem je vychovat slušné a aktivní občany, lidi vnímavé a ohleduplné k bezprostřednímu i širšímu okolí.

Na vlnách

Tábor obsazen

2. – 16. 7. 2017

Olbramkostel, Jihomoravský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Kopřivnice
Web: http://www.koprivnice.pionyr.cz
Od: 2. 7. 2017
Do: 16. 7. 2017
Odjezd: Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
Místo: Olbramkostel, Jihomoravský kraj
Věk: 7 – 15
Kapacita: 60 (0 volných míst)
Ubytování:
  • Stany s podsadou
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
Fyzická náročnost: 1
Cena: 4200 Kč

Letní stanový tábor pro kluky a holky ve věku 7 - 15 let
Na vlnách
Děti se rozdělí do šesti oddílů a na dvě hlavní frakce, na piráty a obchodní společnosti. Společně budou objevovat nová místa na naši zemi, kde někdy objeví ráj jindy kanibaly, mořské panny a další různá mořská stvoření.
Děti čeká skutečný tábor ve stanu - nabitý program diskotéky, výlety celotáborové hry, přežití v přírodě, letní olympiáda, a samozřejmě spousta zábavy. Je to tábor s tradicí přes 35 let.

tabor1_2.jpeg